לוגו מרכז שירות בסגנון 2000
תיקון רכב לאחר תאונה
תוכן עניינים

תיקון רכב לאחר תאונה

מעורבות בתאונת דרכים גוררת בירוקרטיה רבה. אם נשים בצד את נזקי הגוף שיכולים להיות חמורים מאוד, אנשים מוצאים עצמם במקום להתעסק בהחלמה ובטיפול בטראומה, מתעסקים בטיפול ברכב שלהם ובתביעות הביטוח. רכבים שנשרטים או נחבלים בעקבות תאונה אינם צריכים לצאת משימוש ואין צריכים בעלי הרכב להשלים עם הפגיעות, במרכז שירות בסגנון 2000 תוכלו לקבל מענה ולצאת עם רכב כמו חדש.

תיקון רכב לאחר תאונה במוסך הסדר

אתם ודאי מכירים את הביטוי טוטאל לוס – מצב שבו רכב נפגע בצורה שלא ניתנת לתיקון וכל מה שיכולים בעלי הרכב לעשות הוא לפנות לקניית רכש חדש ולהיפרד לשלום מהישן. אך תיקון רכב לאחר תאונה במוסך הסדר יכול להציל רכבים מטוטאל לוס על ידי מעין "מתיחת פנים" לרכב שמבצעים אנשי מקצוע שמתמחים בתיקוני רכבים. כל סוגי הרכבים יכולים לקבל מענה, כולל רכבי יוקרה שלעיתים דורשים עבודה קצת יותר רגישה.

צבע ופחחות

מכירים את זה שיש לכם שריטה או פגיעה קטנה ברכב שפשוט משגעת אתכם ואתם מרגישים שהדרך היחידה להיפטר מהפגם הוא להחליף דלת או חלק אחר ברכב? לעיתים בהחלט זה המצב אך פעמים רבות פחחות וצבע יכולים לגמרי לפתור את העניין. שריטות ופגמים שנגרמים לדוגמא כתוצאה מפגיעה של חפץ או רכב אחר ברכב שלכם יכולים בקלות להיעלם על ידי עבודת פחחות איכותית.

תיקון רכב לאחר תאונה במוסך הסדר

תיקון פח

לא תמיד צבע יכול לפתור הכל ואז עוברים לשלב הבא שהוא תיקון הפח. בגלל שהפח הוא סך הכל חומר נוח לעבודה, כמו שיכולים להיווצר בו שקעים או בעיות עקב לחץ שהופעל עליו בתאונה, אפשר גם להפעיל לחץ בדרך אחרת ולהחזיר אותו להיות כפי שהוא היה. שיטות נוספות הבאות שיבואו לידי ביטוי בעת תיקון רכב לאחר תאונה מאפשרות לפתור פגמים רבים שנגרמים כתוצאה מתאונה. אם קרה לכם משהו לפח אל תרימו ידיים ובואו אלינו למצוא פתרון.

פנסים וג'נטים

הקרבה לגלגל לפעמים יכולה לפגוע בג'נט ובעצם לגרום לרכב להיראות פחות טוב. חידוש של פנסים וג'נטים יכול להוסיף טאץ חדש לאוטו מבלי צורך בצביעה מחודשת או בעבודות פח מורכבות. כמו כן, לעיתים כתוצאה מתאונה תיקון הרכב אחריה חייב לכלול חידוש של הפנסים והג'נטים בגלל שהם נשחקו או נהרסו כתוצאה מהתאונה.

תיקון פגוש

הפגוש הוא אחד החלקים באוטו שנפגמים הכי הרבה בגלל המיקום שלו באוטו כתוצאה מכך הוא מושך הרבה תשומת לב וזמן עבודה כאשר מבצעים תיקון רכב לאחר תאונה. כאשר בוחרים באנשי מקצוע שיבצעו את התיקון מוודאים לא רק שהעבודה תהיה יעילה אלא שהפגוש שלכם יחזור ממש למצב שבו היה לפני ולא יזהו על הרכב שלכם שהוא היה מעורב בתאונה.

דיטיילינג ותוספות

לאחר כל התיקונים הגדולים שמביאים את הרכב להיות שוב שימוש, הטאץ' הסופי הוא שחשוב. דיטיילינג ותוספות כדוגמת פוליש וקס וצביעת ג'נטים מביאים את הרכב באמת לחזור להיראות כמו חדש. עבור רכבי יוקרה אשר הנראות שלהם מיוחדת השלב הזה חשוב מאוד ואם חשובה לכם הנראות של האוטו כדאי שתמצאו מקום שבו יש מענה גם לכך. למזלכם זה אכן המצב במרכז שירות סגנון 2000 אז אכן הגעתם למקום הנכון.

תיקון רכב לאחר תאונה

תביעה לאחר תאונה

כאמור מעורבות בתאונה גוררת איתה בירוקרטיה רבה שלאף אחד אין כוח להתעסק איתה, אך היא חשובה מאוד על מנת לוודא שתקבלו כל מה שמגיע לכם. במרכז שירות בסגנון 2000 ישנה מחלקת תביעות אשר מסייעת ללקוח לנהל את התביעות שלהם מול חברת הביטוח על מנת לממש את הסכם הביטוח על הרכב. המחלקה במרכז מציעה שירותים רבים כדוגמת רכב חליפי, ליווי ויעוץ של עורך דין, סיוע בגרירה והובלה של הרכב לאחר התאונה ועוד שירותים רבים שישלימו את המשימות שלכם לאחר התאונה.

שאלות ותשובות:

כמובן שכן! אנשי מקצוע שמתמחים בתיקון רכב לאחר תאונה יודעים כיצד לתקן פח שנפגע בעקבות תאונה כדוגמת שקעים או שריטות בפח. כמו כן, במידה והפגיעה חמורה תישקל גם החלפה של הפח כדי שהרכב יראה כחדש.

אולי תופתעו אבל תיקון שריטות יכול להיות מאוד לדוגמא על ידי צביעה מחדש ועבודת פחחות איכותית. כמו כן, כאשר השריטות במקומות מסוימים ניתן להחליף את החלק ברכב במידת הצורך.

במרכז שירות בסגנון 2000 יש לנו גם מחלקה אשר מסייעת בתביעות מול חברת הביטוח כדי להבטיח הליך קל ופשוט לאלו שחוו תאונה עם הרכב.

בכל תאונה, גם אם היא תאונה חזיתית, לעיתים ניתן להציל את הרכב ולתקן אותו כך שיראה כמו חדש. כחלק מכך בתאונות שבהן נפגע הפגוש במקרים רבים ניתן לתקן אותו.

מרכז שירות בסגנון 2000 – תיקון רכב לאחר תאונה

הרכב שלכם עבר תאונה? מצאתם שריטה קטנה על הרכב שאתם פשוט לא יכולים יותר להתעלם ממנה? מרכז שירות בסגנון 2000 הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. המרכז שלנו בעל ניסיון בעבודות פחחות, צבע ותיקונים נוספים ברכב, אנחנו עושים הכל מכל הלב במקצועיות ויעילות כך שלאחר שתקבלו מאיתנו את הרכב חזרה כנראה שתחשבו שהבאנו לכם תחליף חדש לרכב האהוב שלכם. צרו איתנו קשר כבר היום לתיאום פגישה.

שירותים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×