מוסך פחחות וצבע
תוכן עניינים

מוסך פחחות וצבע

לצערנו הרב, במדינת ישראל מתרחשות הרבה מאוד תאונות דרכים. ריבוי תאונות זה לרבות, תשתיות הכבישים הגרועות בחלק מהמקומות, צפיפות כלי הרכב הנוסעים על הכבישים ופגיעות שונות אחרות ברכב, הם הגורמים המרכזיים, המביאים לכך שנזדקק, מעת לעת, לתיקוני פחחות וצבע.

תיקונים במוסך פחחות וצבע כוללים, על פי רוב, גם תיקונים של בעיות חלודה וריקבון בפח. בנוסף, מי לא חווה את הרגע הזה בו הוא מגיע לרכבו, לאחר שהחנה אותו בחניון או חנית רחוב ומגלה לדאבונו מכה חדשה שנהג אחר השאיר לו בפגוש הקדמי, באחת מדלתות הרכב או בחלקו האחורי. חורים, שריטות וכיפופים בפח, הם לא רק בעיה של אסתטיקה אלא, מדובר, בחלק גדול של המקרים, בבעיה בטיחותית.

למה לבחור בנו?

נגן וידאו

פחחות וצבע לאחר תאונת דרכים

בטרם מבצעים תיקון של פחחות וצבע ברכב, חשוב לוודא מספר דברים. במידה ורכבכם עבר תאונה, סביר להניח שהנזק לפח הוא די גדול ולכן, לפני כל דבר אחר, במידה ויש לכם ביטוח מקיף לרכב, הפעילו אותו, מכיוון שהתיקון עומד להיות יקר מאוד.

מוסכים המטפלים בתיקוני פחחות וצבע, נחלקים לשני סוגים עיקריים: מוסך פחחות וצבע היודע לבצע תיקונים בכל סוגי הרכב הקיימים ומנגד, מוסך פחחות וצבע, המתמחה בסוגי רכבים מסוימים ולא בכולם. ניתן בהחלט לצפות שמוסך המתמחה בסוגי רכבים בודדים, יספק רמת תיקון גבוהה יותר מאלה המספקים שירות זה לכל סוגי הרכבים. אולם, בכל כלל ישנו יוצא מן הכלל ויש לציין, מרכז שירות בסגנון 2000 – מוסך פחחות וצבע, הנו מוסך המתמחה במתן שירות תיקונים לכל סוגי הרכבים, ברמה הגבוהה ביותר שישנה.

מוסך פחחות וצבע

ידע וניסיון בהחלט קובעים

ענף פחחות הרכב וצביעת רכבים, כמו ענפים אחרים מוכרים, סובל משחקנים חדשים הנכנסים לתוכו, ללא ידע מספק וללא ניסיון לחלוטין, המוכנים לבצע עבודות פחחות וצבע במחירים שוברי שוק. מטרתם הנה, לנגוס בנתח השוק ולהעביר לקוחות ממוסכים אחרים אליהם. ברור שמוסכים המחזיקים כוח אדם מקצועי ומנוסה, כוח אדם העובר הכשרות מקצועיות התואמות לתקנים של היצרנים, יהיה יקר יותר מהחדשים, חסרי הניסיון וחסרי הידע.

המוסכים המקצועיים והמנוסים עובדים, על פי רוב, עם חומרים מקוריים של היצרנים ונותנים אחריות לעבודה אותה הם מבצעים. בשל העובדה שקיימים, מצד אחד, מוסכים וותיקים ומקצועיים ומהצד האחר, מוסכים חדשים, חסרי ניסיון וידע, טווח המחירים של תיקוני הפחחות והצבע, רחב ביותר, דבר המקשה מאוד על הצרכנים, לקבל החלטות מיטיבות. אלמנט נוסף המשנה במעט את עלות עבודת התיקון של הפחחות והצבע הנו, מצבו הכללי של הרכב ואיזו הכנה הוא צריך לעבור, בדרך לתיקון הצבע והפחחות.

מוסך פחחות וצבע – עבודת ההכנה

פחחות וצבע לרכב מקובל לבצע רק לאחר עבודת הכנה מדויקת, המותאמת למצבו הספציפי של הרכב. עבודת ההכנה, בטרם מבצעים את תיקוני הפחחות והצבע כוללת, תיקון פגמים ומכות הנראים בפח, יישור ומילוי של חורים, שיוף והחלקה של הפח, במטרה ליצור מראה הרמוני וצביעה אחידה וחלקה.

עבודת צביעת הרכב ופחחות הרכב, הן שתי עבודות המשלימות האחת את השנייה ולכן, התוצאה הסופית של כלל הפעולות, תלויה מאוד באיכות עבודת הפחחות, הנעשית במהלך פעולות ההכנה לצביעה. כמו כן, ישנם רכבים להם יספיקו שתי שכבות של צבע כדי לקבל מראה חדש ורענן. אולם, ישנם רכבים אחרים, להם יידרשו שכבות צבע נוספות, עד לקבלת התוצאה הרצויה ולפיכך, מחיר הטיפול יהיה יקר יותר.

כל הצבעים כולם

מוסך פחחות בתל אביב ידע, בדרך כלל, לבצע את כל הפעולות הקשורות לתיקון הפח ואת כל הפעולות של הצביעה, לאחר תיקון הפחחות. פעולת הצביעה מתבצעת על ידי הכנת הרכב לתנור מיוחד ומקצועי. מדובר בתנור סטרילי, המונע הצטברות של אבק על הרכב ומאפשר ייבוש בצבע אחיד ומדויק, בטמפרטורה המתאימה ביותר, דבר המביא לקיצור משמעותי של פעולת הצביעה. בנוסף, תנור זה, הוא זה שמעניק לרכב, בתום הטיפול, את המראה החלק והמבריק שכולם רוצים לקבל.

לאחר שמסתיימת פעולת הייבוש של הצבע, הרכב עובר בדיקה חוזרת, בכדי לוודא שעבודת הצביעה נעשתה בצורה הטובה ביותר. במידה ויש תיקון מסוים לבצע, ניתן לתקן ולהביא את הרכב למצב של שלמות בנראות. מומלץ מאוד לעשות בדיקה מוקדמת, בטרם תכניסו את הרכב למוסך פחחות וצבע, במטרה להשוות מחירים, לקבל המלצות וללמוד מהי רמת הוותק והמקצוענות של כל מוסך ומוסך. זכרו, לא רק המחיר קובע.

מוסך פחחות וצבע – מכלול הדברים שתרצו למצוא

אנו במרכז שירות בסגנון 2000 – מוסך פחחות בתל אביב, מספקים שילוב של הצרכים המתאימים ללקוח, לאחר תאונת דרכים. חשוב לאתר מוסך וותיק ומקצועי שיספק לכם את שני השירותים גם יחד, ברמה גבוהה ואמינה. חפשו מוסך שהוא לא רק מקצועי וותיק אלא, גם חדשני ומתעדכן בכל החידושים בתחום ונותן את הטיפול המתקדם ביותר שיש.

עדיף לבחור במוסך המשתף פעולה, באופן קבוע עם חברות הביטוח כלומר, מוסך הסדר. הדבר מעיד על איכות התיקון והשירות שמוסך זה נותן ללקוחותיו. וודאו שהמוסך אליו אתם בוחרים להכניס את רכבכם מסוגל לספק שירות, תוך התאמה מדויקת של סוג הרכב והיצרן, לחומרים ולשיטות העבודה. בצורה זו, אתם ללא ספק, תזכו לקבל את התוצאה לה אתם מייחלים.

מוסך פחחות בתל אביב

תהליך העבודה

תהליך צביעת רכב מורכב ממספר פעולות אותן חשוב מאוד לבצע:

  • הכנת כלי הרכב: רכב המיועד לצביעה חייב להיכנס לתנור חלק ונקי מאבק, משקעים ושריטות. כלומר, במידה וישנה עבודת פחחות לבצע, היא תתבצע לפני הצביעה ותיחשב להליך ההכנה של הרכב לפני פעולת הצביעה.
  • גם רכב עובר שפכטל: בדיוק כמו לפני צביעה של קיר, יש לעבור עם שפכטל על הפח, במטרה להסיר שאריות של חומרים שונים, בועות, גושים ואבק.
  • לשייף וללטש: חשוב מאוד, לפני הכניסה לתנור הצבע, לבצע שיוף וליטוש של הרכב, עד לקבלת מרקם אחיד ונקי של הפח. חשוב ביותר להצליח להוריד כל פגם, כל כתם, כל לכלוך, מהשכבה השקופה הישנה של הצבע.
  • הגנות שיש לבצע לפני הצביעה בתנור: כחלק מהכנת הרכב לכניסה לתנור, מומלץ לפרק מהרכב חלקים חיצוניים הניתנים לפירוק והרכבה בקלות. בהתאם לכך, כדאי לפרק פגושים, מראות צד, צלחות של צמיגים ולכסותם היטב. כל רכיב שאינו קשור לגוף הרכב, מומלץ לפרק.
  • התאמה מדויקת של הצבע: התאמת הצבע היא פעולה קריטית. כל רכב מגיע עם קוד צבע, בהתאם לסוג הרכב, היצרן, הדגם ושנת הייצור שלו. בהתאם לכל הנתונים האלה, ניתן לבצע התאמה מדויקת של הצבע, כדי להשאירו בגוון המקורי. במקרים מסוימים, מחליט בעל הרכב שזו הזדמנות לבצע החלפה של צבע, דבר המיתר את התאמת הצבע במדויק.
  • הצביעה בתנור: הרכב מוכנס לתנור הייעודי, תנור זה מחומם בטמפרטורה קבועה. הצביעה מתבצעת בריסוס פסים לרוחב מכלול השכבות. החום שבתנור מסייע בייבוש הצבע בצורה מהירה ואחידה. למרות זאת, תהליך הצביעה של רכב, יכול לקחת כמה ימים וכנראה, לא יותר משבוע.

שאלות ותשובות:

מומלץ לחפש מוסך בעל וותק בתחום, לניסיון חשיבות רבה כשמדובר בפחחות וצבע. וודאו שאין מדובר במוסך חדש וחסר ניסיון שמחיריו האטרקטיביים, הם לא יותר מהדרך שלו למשוך אתכם לבצע עבודה אצלו, למרות חוסר הידע והניסיון.

התשובה היא לחלוטין כן. חשוב מאוד שבמוסך יהיה תנור צביעה חדשני, המבצע את פעולת הריסוס של הצבע בצורה טובה, מהירה ויעילה. בנוסף, תנור זה יודע לבצע ייבוש מהיר, טוב ואחיד של הצבע החדש.

מתחילים מהכנת הרכב לצביעה באמצעות מעבר עם שפכטל מיוחד, המסיר שאריות חומרים ואבק מפח הרכב. לאחר מכן, משייפים ומלטשים את הפח עד לקבלת מרקם אחיד וחלק. בשלב הבא, מפרקים כל אלמנט חיצוני של הרכב אותו ניתן לפרק בקלות, מתאימים את הצבע החדש לצבע המקורי של הרכב ולסיום, מכניסים את הרכב לתנור הצביעה.

חשוב מאוד לבצע בדיקה יסודית שעבודת הצביעה נעשתה כמו שצריך. במידה וקיים ליקוי, ניתן לתקנו נקודתית ולהביא את התוצאות למצב של שלמות בנראות.

נגן וידאו

מרכז שירות בסגנון 2000  – מוסך פחחות בתל אביב

אנו מוסך פחחות וצבע לרכב, אצלנו תקבלו:

  • רכב חליפי מהיום הראשון: רכב חדש לגמרי ללא המתנה, ואפשרות לרכב 7 מקומות עם ביטוח לכל נהג.
  • שירותי שינוע: המרכז מעניק שירותי שינוע מכל חלקי הארץ, כולל איסוף ממקום התאונה והחזרת הרכב ללקוח בתום התיקון.
  • טיפול מהיר: המרכז מעניק טיפול מהיר ומקצועי, הן בתיקון הרכב והן בטיפול מסור בתביעה מול חברת הביטוח.

שירותים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×