כמה עולה לצבוע רכב

תוכן עניינים

כמה עולה לצבוע רכב ומה צביעת רכב בעצם כוללת? שריטות ופגמים ברכב, בייחוד כאלו שלא גוררות איתן מפגע בטיחותי, לעיתים לא מטופלות בגלל שאנשים מעדיפים שלא להוציא סכומים גדולים על משהו שאפשר להסתדר. בפועל כולנו יודעים שהשריטות הללו מציקות בעין ושקשה להתעלם מהן אך לא כולם יודעים שצביעת רכב היא לא הוצאה כל כך גדולה ויכולה לשפר משמעותית את הנראות של הרכב שיראה ממש כמו חדש.

סוגי צביעת רכב

בשונה מצביעת הבית שכאשר תזמינו איש מקצוע יגיע אליכם צבעי ויצבע את כל הקיר באופן ידני ובהתאמה אם יש פגם קטן שנוצר או לכלוך אפשר לפעמים פשוט לעבור עליו, צביעת רכב דורשת הרבה יותר. לדוגמא במקרה של שריטה, לעיתים לא מספיק לצבוע אותה אלא נדרש גם לעבור עליה עם חומר מילוי ורק לאחר מכן לצבוע כדי לקבל גוון אחיד לכל האזור בו נעשה התיקון. לכן על מנת לגשת לשאלה כמה עולה לצבוע רכב? צריך להתייחס לכמה סוגי צביעות.

צביעת פגוש

כאשר לפגוש נפגם הצבע זאת יכול להיות מלווה בפגיעה חמורה יותר של הפגוש שדורשת גם תיקון אשר עשוי להוסיף לעלות כמה מאות שקלים. בהנחה שרק מדובר בחידוש הצבע של הפגוש, צביעת הפגוש לא אמורה לעלות על 1,000 שקלים כך שמדובר בפני עצמו בכמה מאות שקלים. שימו לב כי זאת כמובן תלוי בסוג המכונית ובצבע שנדרש, תוכלו לקרוא עוד בהמשך אודות מה משפיע על כמה עולה לצבוע רכב.

כמה עולה לצבוע רכב

צביעת כנף

גם במקרה של כנף המחיר אמור לנוע החל מכמה מאות שקלים ולרוב לכל היותר להגיע ל-1,000 שקלים. במקרים רבים לא מספיק לצבוע רק את הכנף ויש צורך גם בצביעה או תיקון של הדלת הסמוכה מה שישפיע על צביעת רכב מחיר. שימו לב שאם אתם משלמים על תיקון וצביעה של כמה חלקים יכול להיות שיעשו לכם מחיר שמאחד את כל התיקונים ולכן יכול להיות שהעלות הכוללת תרד אם מדובר בפגיעה רחבה.

כמה עולה לצבוע רכב? צביעת כל הרכב

כאשר רוצים להבין בנוגע לצביעת רכב מחיר ופירוט עלויות חשוב להבין שכאן טווח המחירים משתנה מאוד בין רכב אחד לאחר. באופן כללי העלויות נעות החל מ-5,000 שקלים ועד ל-20,000 שקלים, שוב בהנחה שאין צורך בתיקונים מיוחדים. ברור כי צביעה של כל הרכב היא הוצאה משמעותית לעומת ההוצאות בעבור צביעת חלקים ספציפיים אך לעיתים זאת נדרש ועדיף להוציא סכום זה על צביעת רכב מאשר להוציא סכום גדול הרבה יותר על רכב חדש.

צביעת רכב מחיר

צביעת רכב מחיר – קריטריונים לקביעת המחיר

בשאלה כמה עולה לצבוע רכב ובעצם כדי להבין באמת במחיר צביעת רכב חשוב להתייחס לכמה קריטריונים שמשפיעים מאוד על המחיר. אלו יבחנו כאשר תקבע העלות אותה תדרשו לשלם בעת בקשה לצביעה.

    • סוג המכונית: אמנם כל המכוניות הן מכוניות אך ההבדלים ביניהן עשויים להיות הבדלי שמים וארץ. ברור כי צביעה של מכוניות יוקרה תהיה יקרה הרבה יותר ותדרוש טכניקות מורכבות יותר, אך גם העיצוב והמבנה של הרכבים עשוי להשפיע מאוד על הצביעה ובהתאם גם על המחיר.

 

    • סוג הצבע: בהמשך לסוג המכונית, סוג הצבע משפיע מאוד על המחיר. כמו שאתם יכולים לקנות טושים פשוטים ופשוטים איכותיים יותר, כך גם בצבע לקיר וכמובן שגם בצבע לרכב. ישנן מכוניות אשר דורשות שימוש בצבע איכותי ומורכב יותר, או לחילופין אתם תבחרו בצבע מיוחד שבהתאמה גם עולה יותר.

 

  • מה צובעים וכמה: לבסוף ישנה גם התייחסות "לשטח" שצריכה העבודה לכסות, לדוגמא באם צובעים את כל הרכב או רק חלקים אחדים. הגודל הן משפיע על משך העבודה, ההיקף שלה וגם על כמות הצבע שמשתמשים. כל אלו כמובן משפיעים על העלות.

שאלות ותשובות:

לצביעת רכב מחיר משתנה אשר תלוי בכל מיני גורמים. בין היתר מה שמשפיע על מחיר צביעת רכב הוא לדוגמא סוג הצבע, היקף הצביעה, סוג הרכב. כמו כן, יכולות להיות עלויות נוספות מעבר לעלות צביעת הרכב במקרים בהם יש פגיעה נוספת כדוגמת צורך במילוי שריטה או תיקון פח.

אמנם עבודות צבע ופחחות הן עבודות של תיקון הרכב אך הן הסמכות מיוחדות בפני עצמן ולכן לא כל מוסך יודע לתת שירותים שכאלו, ושירותים מקצועיים ואיכותיים בפרט. כאשר אתם בוחרים מוסך לצביעת רכב ודאו שהוא אכן מתמחה בצבע ובפחחות ולא סתם מחפש לעשות עליכם קופה.

שריטה ברכב לעיתים יכולה להיות עמוקה יותר כך שכיסויה על ידי צבע לא יספיק כדי להעלים אותה. במקרים מסוימים יהיה צורך למלא אותה בחומר מיוחד עוד טרם הצביעה. כמובן שהליכים אלו משפיעים על העלות של צביעת רכב וחשוב לשים לב ממה מורכב התשלום שלכם.

צביעת רכב לא חייבת להיות בעקבות תאונה או פגם באוטו, אלא פשוט רצון להחליף צבע או לחדש אותו. במקרים אלו המחיר משתנה בין סוגי הרכבים ונע בין 5,000 שקלים ל-20,000 שקלים. בגלל שמדובר בעבודה גדולה וממושכת, המחיר משמעותית יותר יקר מאשר עבודות קטנות על חלקים ספציפיים.

מרכז שירות בסגנון 2000

מרכז שירות בסגנון 2000 – מוסך פחחות וצבע הוא מרכז עם שנים רבות של ניסיון אשר מתמחה בפחחות ובצבע לרכב. אם אתם מחפשים מקום מקצועי שיטפל ברכב שלכם בכפפות של משי כך שתקבלו אותו אחרי העבודה ממש כמו חדש, הגעתם למקום הנכון! השירות שלנו מתאים לכל סוגי הרכבים ולכל עבודות הצבע והפחחות עם המון לקוחות מרוצים נשמח לסייע גם לכם ולרכב שלכם – צרו קשר עוד היום!

מאמרים אחרונים:

מה היתרונות של מוסך הסדר מגדל?

איך לשדרג את המראה של הרכב?

חשיבות בחירת מוסך פחחות וצבע איכותי ואמין

תיקון פחחות וצבע לרכב – איך זה משפיע על שווי הרכב שלך?

טרנדים חדשים בעולם הפחחות וצבע לרכב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×