תיקון שריטות ברכב
תוכן עניינים

תיקון שריטות ברכב

כולנו משתדלים לשמור היטב על הרכב שלנו, הן בשל המחשבה על העתיד והאפשרות שנרצה למכור אותו במצב טוב, והן בשביל ההרגשה הטובה שלנו, לנהוג ברכב שמור וללא פגיעות. עם זאת ועם כל ההשתדלות, כולנו מגלים במוקדם או במאוחר שריטה על הרכב. בין אם מדובר בשריטה קלה ובין אם בשריטה רצינית יותר, כדאי להכיר מהן האפשרויות הקיימות של תיקון שריטות ברכב, ולדעת שכאן במרכז שירות בסגנון 2000 אנחנו כאן כדי להחזיר את הרכב שלכם לקדמותו.

שריטות ברכב – זה כזה נורא?

מטבע הדברים, כולנו פועלים לשמירה מיטבית על הרכב שלנו, הן בשל הרצון לשמור על נראות חיצונית ואסתטיות והן בשל מחשבה על מכירה עתידית, אך עם כל המאמצים, במהלך השנים תמיד מתגלות שריטות כאלו ואחרות ברכב.

שריטות ברכב הן בהחלט דבר מעצבן וישנם נהגים ששריטה קטנה יכולה להוציא אותם מדעתם, על אחת כמה וכמה כשמדובר בשריטה עמוקה ומכוערת, המצריכה תיקון שריטות מקצועי במוסך פחחות וצבע – מרכז שירות בסגנון 2000. יחד עם זאת, כדאי לדעת כי בסופו של דבר, במרבית המקרים מדובר בפגיעות ברות תיקון, שתיקונן אינו משפיע על ערך הרכב.

תיקון שריטות ברכב

כיצד מבצעים תיקון שריטות ברכב?

בסופו של דבר, בין אם מדובר בשריטה קלה ובין אם בשריטה עמוקה, השריטות ברכב פוגעות במראה החיצוני של הרכב וכאשר מדובר בכמות שריטות שהצטברו עם השנים, הגיע הזמן לקחת את הרכב לטיפול תיקון השריטות והנה לפניכם שתי השיטות העיקריות:

תיקון שריטות באופן עצמאי

שריטות קלות ולא עמוקות במיוחד, לא תמיד מצריכות פנייה למוסך מקצועי ומנוסה בתחום, כאשר פעמים רבות ניתן להתמודד איתן גם באופן עצמאי. כך, תיקון שריטות ברכב לבן או תיקון שריטות ברכב שחור באופן עצמאי, שיטות וטיפים לתיקון שריטות ברכב: יוכל להתבצע עם מברשת צבע ייעודית ושאר פתרונות יצירתיים איך לתקן שריטה ברכב – אותם ניתן למצוא ברחבי הרשת ובמוסכים המספקים את הכלים והצבעים המתאימים.

תיקון שריטות במוסך מקצועי

במקרים של תיקון שריטות עמוקות ברכב וכן הצטברות של מספר רב של שריטות, כדאי יהיה לפנות לגורם מקצועי ומנוסה בתחום מוסך מרכז שירות בסגנון 2000, בכדי לקבל את הפתרונות האיכותיים ביותר. תיקון שריטות עמוקות ברכב על ידי מוסך מקצועי, יחזיר את המראה החלק והאסתטי לרכב שלכם, תוך שימוש בטכניקות התיקון המתקדמות ביותר.

סוגי שריטות ברכב

לפני שאנחנו פונים למוסך לתקן את השריטות, כדאי שנכיר את סוגי השריטות העיקריות, הנחלקות לסוגים שונים בהתאם לרמת החדירה שלהן, סוגי השריטות נעים בין שריטות קלות, הנראות רק בשכבת ההגנה על הצבע, דרך שריטות בינוניות, שהגיעו לשכבת הצבע ועד שריטות עמוקות, שהצליחו להגיע לשכבת הפח.

תיקון שריטות עמוקות ברכב

תיקון שריטות עמוקות ברכב – כדאי לדעת

כאמור, שריטות ברכב תיקון מחייב פתרונות מקצועיים ומתקדמים ובמידה ואתם מחפשים שירות תיקון שריטות עמוקות ברכב, בין אם במקרים של שריטות ברכב לבן ובין אם במקרים של שריטות ברכב שחור, הנה כמה דברים שכדאי לדעת:

סוג הצבע

תיקון שריטות ברכב לבן או תיקון שריטות ברכב שחור, צריך להתבצע בצבע איכותי ובתהליך הכולל התזה וייבוש בתנור. צבע אייר בראש נחשב לצבע האיכותי ביותר בתחום תיקון שריטות עמוקות ברכב ובכלל, כשבעזרתו ניתן להגיע למראה צבע אחיד, חלק ואסתטי.

שכבת הגנה

לאחר התיקון, כדאי לבדוק כי המוסך אינו רק סותם את השריטות שנוצרו, אלא גם מורח שכבת הגנה, המסייעת ליצור מראה חלק ואחיד ולשמור על איכות התיקון לאורך זמן.

תיקון שריטות ברכב מחיר

תיקון שריטות ברכב לבן או תיקון שריטות ברכב שחור, תיקון שריטות ברכב מחיר מתחיל ממאות שקלים בודדים (בין 100 ₪ ל – 500 ₪) ובמקרים של שריטות עמוקות ומאתגרות במיוחד, המצריכות שיוף וצביעה, המחיר יכול להגיע אף לטווח מחירים של 1,000₪ ומעלה.

שריטות ברכב הן בהחלט דבר מעצבן, במיוחד כשמדובר בשריטות עמוקות. את השריטות השונות ברכב ניתן לתקן בשתי דרכים עיקריות, האחת היא באופן עצמאי, שיטה המתאימה לטיפול בשריטות קלות עד בינוניות והשנייה היא באמצעות מוסך מקצועי ומומחה בפחחות וצבע, לקבלת שכבת צבע אחידה וחלקה והתוצאות האיכותיות ביותר.

את השריטות ברכב ניתן לחלק ל – 3 סוגים עיקריים: שריטות קלות, הנמצאות רק על שכבת הצבע החיצונית; שריטות בינוניות, אשר חדרו את שכבת הצבע החיצונית; ושריטות עמוקות, שריטות אשר הגיעו אל שכבת הפח של הרכב, באופן היכול לגרום גם לנזקים נוספים, כמו הופעת חלודה.

תיקון שריטות עמוקות לרכב דורש טיפול מקצועי ומיומן ובהתאם לכך, כאשר פונים לקבלת תיקון שריטות עמוקות לרכב, יש לבדוק היטב לפני באיזה סוג צבע לתיקון השריטות משתמשים וכן שמשתמשים בשכבת הגנה, המסייעת ליצור מראה חלק ואחיד ולשמור על איכות התיקון לאורך זמן.

מחיר תיקון שריטות ברכב מושפע כמובן מסוג השריטה הדורשת תיקון וכן ממספר פרמטרים נוספים, כאשר טווח המחירים לתיקון שריטה ברכב יכול לנוע בין מאות שקלים בודדים (בין 100 ₪ ל – 500 ₪) ובמקרים של שריטות עמוקות ומאתגרות במיוחד, המצריכות שיוף וצביעה, המחיר יכול להגיע אף לסכומים של 1,000 ₪ ומעלה.

מרכז שירות בסגנון 2000 – פחחות וצבע זאת המומחיות שלנו

בין אם מדובר בתיקון שריטות קלות ובין אם תיקון שריטות עמוקות ברכב, מרכז שירות בסגנון 2000 מציע לכם את הפתרונות האיכותיים והמקצועיים ביותר לתיקון השריטות ולקבלת מראה אחיד וחלק, ללא זכר לסימני השריטות. השילוב המנצח של הידע המקצועי ושנות הניסיון, יחד עם שירות אדיב וענייני, הביא אותנו לשרת בהצלחה אלפי לקוחות מרוצים (ומכוניות מרוצות לא פחות) ונשח לסייע גם לכם.

שירותים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×