פותרים את הדילמה: לשפר את מראה הרכב או למכור אותו?

עם הזמן הרכב מאבד מיופיו, זה יכול להיות שריטות, מכות פה שם או פשוט הצבע שלו כבר פחות נוצץ. כן, זה קורה עקב בלאי טבעי של הרכב, שיכול להיות מפגעי השמש, מדפיקות של הרכב, תאונות קלות ועוד. האם כשהרכב מגיע למצב הזה כדאי להחליף אותו בחדש, או כדאי לתקן? פתרנו לכם את הדילמה ממש כאן בכתבה.

 

אין ספק שכולנו אוהבים לנהוג על רכב נוצץ, נקי וזה שנראה תמיד טוב. נכון שיש כאלה שהרכב עבורם הוא כלי שימושי, וכל עוד הוא נוסע – הכל טוב. אבל אם נודה על האמת, המראה האסתטי חשוב כמעט לרובנו. אך מסתבר שלא תמיד חייבים להחליף את הישן בחדש, כי כמו שאומרים וכנראה גם צודקים – "הישן טוב יותר".

 

 

לשפר את מראה הרכב או למכור אותו? 

 

אז לפני שמוותרים על הרכב הישן, חשוב לשאול את עצמכם כמה שאלות:

למה אתם מעוניינים להחליף את הרכב? האם בגלל גודל (אינו מתאים למשפחה)? בגלל צריכת הדלק? הרכב מרבה לראות מוסך? או סתם בא לכם שינוי מרענן? אם סתם בא לכם שינוי, מסתבר שכמה שינויים זולים יחסית יוכלו בהחלט לעשות את העבודה. על ידי השקעה כספית קטנה, תוכלו לבצע שינוי מרענן וליהנות מרכב שנראה ממש כמו חדש. איך עושים את זה? בואו נראה.

פחחות וצבע

פחחות וצבע לרכב בהחלט יכולה לעשות שינוי מרענן, במיוחד אם מדובר על רכב עם שריטות ומכות, כך שתוכלו לגשת לפחח רכב ולצאת עם רכב שנראה ממש כמו חדש. בפחחות צבע מיישרים עיקומי פח, ממלאים שריטות וצובעים את המקומות הפגועים, ולכן הרכב נראה ממש כמו חדש.

 

שינוי צבע

אם חלמתם על רכב בצבע מיוחד, תוכלו לבצע זאת בקלות ובעלות נמוכה יותר ביחס לרכישת רכב חדש. הצביעה כיום נעשית באייר בראש, שזהו מתקן התזה של צבע שמתיזים ממנו כמה פעמים ולאחר מכן מעבירים לייבוש בתנור כדי לקבל מראה אחיד לגמרי. כמובן שיש לפרק את הטמבון ולהסתיר את הפנסים, אך התוצאה שווה את הכל!

 

ציפוי ננו וציפוי PPF

אם לא מתחשק לכם לצבוע את הרכב, תוכלו ליהנות מציפוי ננו שנחשב ללהיט בתחום. מדובר על שיטה מהפכנית לצביעת רכבים, כלומר צבע ייחודי שהוא כמו ציפוי החודר לשכבות העמוקות ושומר על הגוון המקורי של הרכב מפני פגעי מזג האוויר ושריטות. התוצאה המתקבלת היא רכב מבריק שנראה ממש כמו חדש. אופציה נוספת הוא ציפוי PPF (Paint Protection Film) אשר מגן על הרכב