לוגו מרכז שירות בסגנון 2000

היתרונות של מרכז שירות המחזיק מחלקת סילוק תביעות רכב

תוכן עניינים

עשיתם תאונה עם הרכב… עכשיו הדילמה מתחילה, לאיזה מוסך כדאי להכניס את הרכב לתיקון? כן, זוהי אחת הדילמות הקשות, אבל מה שלא פחות חשוב הוא לבדוק האם המוסך או מרכז השירות מחזיק מחלקת סילוק תביעות רכב. למה זה כל כך חשוב ומהו התפקיד של המחלקה? הכל בכתבה.

אין זה סוד שאחת המשימות הסיזיפיות לאחר תאונה היא טיפול בתביעה מול חברת הביטוח. החברה תבקש ממכם הר של טפסים, לשרטט את הפגיעה ברכב וגם לשלוח תמונות של התיקון ואת כל המסמכים של המוסך. מסתבר שכל זה יורד ממכם אם תחליטו לגשת למוסך המחזיק מחלקת תביעות מקצועית.

רגע, אין מחלקת תביעות בחברת הביטוח?

כן יש מחלקה כזאת, אך תור העבודה הוא ארוך ולכל מסלק תביעות יש מאות תיקים ולכן הם מתקשים לעמוד בעומס ולתת לכל מבוטח יחס אישי וכמובן גם לזרז את התביעה. נכון שיש חברות המבטיחות לטפל בתביעה תוך 30 ימים, אך רק אם כל המסמכים נשלחו באופן מיידי. במידה וחסר מסמך הטיפול בתביעה מתעכב.

סילוק תביעות רכב

תפקידה של מחלקת סילוק תביעות רכב

טיפול בתביעות דורש מיומנות גבוהה, במיוחד כאשר מדובר בתביעות מורכבות או תביעות צד ג' כשהצד השני לא לוקח אחריות על הפגיעה. תפקידה של מחלקת סילוק תביעות רכב במוסך או במרכז שירות לטפל בכל נושא התביעה מא' ועד ת', ולמעשה להיות הגורם המקשר בין הלקוח לחברת הביטוח שלו. מחלקה זו מונה מסלקי תביעות מיומנים שיודעים היטב כיצד לעבוד מול חברות הביטוח וכיצד לזרז את התהליך, כך שתוכלו ולהיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

היתרונות של מחלקת סילוק תביעות במוסך:

קבלת תשלום מהיר יותר

כידוע, כיום יש צורך לשלם למוסך (בתביעות צד ג' בעיקר) צ'ק ביטחון לשלושה חודשים, ובמידה וחברת הביטוח לא משלמת, הצ'ק של הלקוח יורד. כאשר עובדים מול מוסך/מרכז שירות המחזיקים מחלקת סילוק תביעות, הכסף יתקבל הרבה יותר מהר, כיוון שהם ידאגו לשלוח את כל הטפסים הנדרשים ולנדנד לחברת הביטוח.

חיסכון בזמן ובכאבי ראש

אין ספק שטיפול בתביעה והגשת כל המסמכים הדרושים הוא כאב ראש רציני, כך שהמחלקה עושה הכל בשבילכם. נותר לכם לשים את הרכב בטיפול, להביא מסמכים בסיסיים כמו רישיון רכב וכו', והמחלקה תעשה הכל בשבילכם. כמו כן, המחלקה תסייע למלא את פרטי התאונה ולהגיש את התמונות והמסמכים הרלוונטיים.

טיפול מהיר ומקצועי

מכיוון שמדובר בצוות מקצועי, הטיפול בתביעה יהיה הרבה יותר מהיר, כך תוכלו לקבל את הרכב פיקס ולהמשיך כרגיל בשגרת היום יום. כמובן שתוכלו תמיד להתעדכן במצב התביעה מוך המוסך שיהיה זמין לכם תמיד מבלי להעביר מאחד לשני (כפי שקורה בחברות ביטוח גדולות).

לסיכום, טיפול בתביעות הוא אינו פשוט ולוקח זמן ואנרגיה, לכן רגע לפני בחירת מוסך או מרכז שירות, העדיפו לבחור במקום שמחזיק במחלקת סילוק תביעות, כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות שציינו כאן בכתבה.

מאמרים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×