מחלקת תביעות
תוכן עניינים

מחלקת תביעות מרכז שירות בסגנון 2000

מרכז שירות בסגנון 2000 מעמיד לרשות הלקוחות מחלקת תביעות מקצועית המטפלת בכל התביעות מול חברות הביטוח. חשוב לנו שהתהליך יהיה מקצועי ומהיר עם כמה שפחות עיכובים, ולכן צוות המחלקה מטפל מול כל חברות הביטוח ומעניק תנאי הסדר מיוחד ללקוחות.

 

צוות המרכז מבטיח שלא ירד הצ'ק של הלקוח לפני סילוק התביעה מול חברת הביטוח, כלומר הלקוח אינו משלם עד לסילוק התביעה.

 

לשירותכם זמינות 24/7, ואפשרות לקבל עדכון לגבי התביעות במחלקת השירות.

 

מחלקת תביעות

 

היתרונות שלנו:

  • טיפול מהיר ומקצועי: התנהלות שוטפת מול חברת הביטוח, כולל העברת טפסים ותמונות מהתאונה ללא תשלום בגין השירות. צוות מחלקת התביעות עושה הכל כדי לייעל את התהליך ולקבל את התשלום עוד לפני שיורד הצ'ק של הלקוח.

 

  • זמינות מיידית: צוות המשרד מעניק זמינות מיידית, כך שכל לקוח יוכל להתעדכן לגבי מצב התביעה מול השירות הפועל כל יום בין השעות 07:00-17:00 בטלפון 03-682-1470.

 

  • ביטול השתתפות עצמית בתאונות גדולות: בתאונות עם נזקים גדולים, המוסך מעניק הטבה של ביטול השתתפות עצמית, ואינו גובה תשלום על סילוק התביעה והטיפול מול חברות הביטוח.

 

  • ליווי וייעוץ משפטי עם עו"ד: המוסך מעניק ללקוחות אפשרות לייעוץ משפטי עם עו"ד המתמחה בתחומי ביטוח ללא עלות, על מנת לקבל מענה במקרה וקיימת בעיה מול חברות הביטוח. שירות זה חיוני מאוד ויכול לחסוך זמן יקר בהליך הטיפול בתביעה מול חברת הביטוח.

 

  • רכב חליפי: כדי לספק ללקוחות נוחות בלתי מתפשרת, המוסך מעניק לכל לקוח רכבים חליפיים חדישים לגמרי מליסינג. הרכבים נמצאים במלאי במוסך ללא המתנה, ואפשרות לג'יפ חליפי (ללקוחות פרמיום) או לרכב 7 מקומות. הרכבים מתאימים לכל נהג, גם לנהגים חדשים.

 

  • שירותי שינוע לכל חלקי הארץ: המוסך מעניק שירות שינוע של הרכב מכל חלקי הארץ, כולל איסוף הרכב לאחר תאונה מכל מקום, מתן רכב חליפי ללקוח (עד הבית) והחזרת הרכב ללקוח בתום התיקון. כל זאת לצד עדכונים שוטפים וטיפול בתביעה.

 

תביעות רכב

מרכז שירות בסגנון 2000

מרכז שירות בסגנון 2000 הינו מוסך הסדר ופועל מזה שנים, אל מול חברות הביטוח המובילות בישראל. במרכז שירות בסגנון 2000 מבצעים את כל מגוון עבודות הפחחות והצבע, לכל סוגי הרכבים: תיקון פח לאחר תאונה, פחחות וצבע, חידוש פנסים וג'נטים ותיקוני פגוש. בנוסף, במרכז שירות בסגנון 2000 שתי מחלקות ייחודיות: מחלקת תביעות וחלקת דיטיילינג. מרכז שירות 2000 מספק את מכלול השירותים במקצועיות ואמינות. צוות המרכז מיומן ומוסמך לביצוע כל עבודות הפחחות והצבע ברמה הגבוהה ביותר.

אז למה אנחנו?

נגן וידאו

שירותים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×