מוסך הסדר
תוכן עניינים

מוסך הסדר

תחום ביטוחי הרכב בישראל מגלגל מיליארדי שקלים בכל שנה, מדובר בתחום דינמי ותחרותי מאוד. ביטוחי הרכב השונים, מבטיחים לבעלי הפוליסה, שבכל מקרה של נזק לרכב, אם כתוצאה מתאונת דרכים ואם כתוצאה מגנבה, הם יקבלו פיצוי, בהתאם לתנאי הפוליסה עליה הם חתומים.

חברות הביטוח משקיעות משאבים רבים בכדי לוודא, שהכספים אותם הן מעבירות כפיצוי לבעלי הפוליסות, יגיע ליעדם המדויק בשלום. דבר נוסף החשוב לחברות הביטוח הוא, שהפיצוי המשולם למבוטח, אכן ישקף את הנזק שנגרם לרכב ולא יהווה תשלום מנופח שהוצא מחברת הביטוח ברמאות. הפתרון בו בחרו חברות הביטוח, המשאיר אותן עם יכולת בקרה, אודות הנזק והתיקון הנו, בחירת מוסכי הסדר.

מוסך הסדר

ההסדר שעושה סדר לחברות הביטוח

מוסכי הסדר, כגון מרכז שירות בסגנון 2000, הנם מוסכים מולם מפעילות חברות הביטוח הסדר שיתוף פעולה עבור המבוטחים שלהן. חברות הביטוח צריכות, מצד אחד, לספק שירות תיקונים ללקוחות, לאחר שמתרחשת תאונה ומצד שני, מבקשות חברות הביטוח, לוודא שהתיקון מתבצע כהלכה, במחיר סביר ומקובל, מבלי ליפול לתוך קנוניה של בעל הפוליסה ובעל המוסך.

בדיוק לשם כך, יצרו חברות הביטוח את שיתוף הפעולה מול מוסכים ספציפיים, עמם הם מקיימים קשר רציף של אמון ועבודה, המשרת את שני הצדדים ומספק שירות לבעל הפוליסה. זו מהותו של מוסך הסדר מתן שרות איכותי, במקביל לתהליך בקרה של חברות הביטוח. יש לציין, המוניטין שיצא לרעיון מוסכי ההסדר הוא חיובי ומתקבל בברכה בקרב מרבית הלקוחות של חברות הביטוח.

הסדר מצוין לבעלי הפוליסות

אנשים רבים לא מודעים לעובדה שהפרמיה של פוליסת הביטוח מוזלת בזכות מוסכי ההסדר. העובדה שמחזיק הפוליסה מתחייב לתקן את רכבו באחד ממוסכי ההסדר, הנמצאים ברשימת מוסכי הסדר של חברת הביטוח בה הוא מבוטח, מביאה להוזלה של הפרמיה השנתית. חשוב לציין, כל מחזיק פוליסה יכול לתקן את רכבו בכל מוסך אחר שאיננו נמנה על רשימת מוסכי הסדר של חברת הביטוח אולם, במצב כזה, הוא יידרש לשלם, בשנת הביטוח הבאה, פרמיה גבוהה יותר. מומלץ לכל מחזיק פוליסת ביטוח מקיף לרכב, לתקן את רכבו במוסך הסדר מכיוון שבהכניסו את הרכב למוסך הסדר, חברת הביטוח תאשר אוטומטית את עלות התיקון.

בחירת מוסך מתוך רשימת מוסכי ההסדר

כפי שצוין קודם לכן, לכל חברת ביטוח יש רשימת מוסכי הסדר אשר עמם מתקיים הסדר שיתוף פעולה. אתם לא בהכרח מכירים מוסכים אלה ולכן, נשאלת השאלה, כיצד תדעו לבחור את המוסך המתאים ביותר לכם ולרכבכם. אין מדובר במשימה מורכבת מדי מכיוון שברשימה נמצאים מוסכים בודדים בלבד ובכל זאת, אתם נדרשים לבחור לאיזה מהם להכניס את הרכב שלכם. ראשית, תלוי באזור המגורים שלכם, מן הסתם אתם תבחרו במוסך הנמצא בקרבה לביתכם, ככל האפשר. אבל, מיקום המוסך אינו מבטיח לכם שבחרתם במוסך האמין ביותר, היודע לטפל היטב בסוג הרכב שבבעלותכם ומחזיק בחלקי החילוף לרכב זה. ברור שאתם מבקשים לעצמכם מוסך שרמת התיקון שלו היא מהרמות הגבוהות ביותר שיש.

זה נהדר שחברת הביטוח תממן את התיקון אולם, במידה והתיקון לא יבוצע כראוי, אתם תהיו אלה שיידרשו לרוץ שוב לתיקון במוסך. אי לכך, חשוב ביותר, לנסות ולשאול אנשים שאתם מכירים ונוסעים ברכב מאותו יצרן שיש לכם, האם יצא להם לקבל שירות באחד ממוסכי ההסדר המוצעים. אתם גם יכולים לנסות לאתר מחזיקי פוליסת ביטוח של החברה בה אתם מבוטחים, הגרים בעיר בה גם אתם גרים וקבלו שירות מאחד ממוסכי ההסדר הרלוונטיים לכם. מעבר לכך, אתם כמובן יכולים לגלוש לאתרים של המוסכים, להתרשם התרשמות כללית מהעסק ולחפש באתר המלצות. בסופו של דבר, תאספו אי אלו נתונים אודות מוסכי ההסדר שחברת הביטוח מציעה לכם ותוכלו לקבל החלטה, שתתברר כהחלטה טובה. חפשו את מרכז שירות בסגנון 2000.

מוסכי הסדר

היתרונות של תיקון וטיפול במוסך הסדר של חברת הביטוח

  • שקט נפשי – כשאתם מכניסים לתיקון את הרכב שלכם במוסך הסדר אתם יכולים לחוות שקט נפשי. אין צורך להיות מוטרדים בשאלות כגון: מה יש לתקן, כמה זה יעלה, כמה זמן יארך התיקון וכו'. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמהרגע שהרכב נכנס לתיקון במוסך, לאחר תאונה, האחריות נמצאת בידיים של צוות המוסך וחברת הביטוח. עליהם לספק את התיקון הטוב ביותר ולתת לכם פתרונות, במידה והצפי למשך התיקון הוא של מספר ימים.

  • מחיר – מחיר התיקון יהיה הנמוך ביותר שניתן לקבל עבור מה שנדרש לבצע ברכב שלכם. זאת בזכות ההסכם של חברת הביטוח עם מוסך ההסדר, בו בחרתם לבצע את התיקון.

  • עלות פרמיה זולה יותר – חברות הביטוח דואגות להוזיל את עלות הפרמיה השנתית של פוליסת הביטוח, במקרים בהם המבוטח מתחייב, בכל מקרה של תאונה, לבצע את התיקון של הרכב, אך ורק, באחד ממוסכי ההסדר עמם משתפת פעולה החברה המבטחת.

  • תשלומים – לאחר שבחרתם להכניס את רכבכם למוסך הסדר, כמבוטחים של חברת הביטוח, אתם אינכם נדרשים להתעסק עם תשלומים מכל סוג שהוא, כל התהליך הביורוקרטי, מתבצע בין מוסך ההסדר, לבין החברה המבטחת.

  • טיב השירות – מתוקף ההסכם בין חברת הביטוח למוסך ההסדר, המוסך מעונין לבצע את התיקון, ברמה הגבוהה ביותר, על מנת להמשיך ולשרת את חברת הביטוח ומבוטחיה הרבים. מדובר בהסכם שמכניס למוסך הרבה מאוד כסף.

התיקונים אותם ניתן לבצע במוסך הסדר לאחר תאונת דרכים

תאונת דרכים יכולה לגרום נזקים מסוגים שונים לרכב שלכם ואת כולם תוכלו לתקן במוסך ההסדר. להלן רשימה של התיקונים השכיחים לאחר תאונה –  עבודות פחחות וצבע, גם כשמדובר ברכבים מסחריים ומיניבוסים. צביעת רכבים בצבעים מקוריים במטרה לקבל צבע רכב אחיד, צביעת הרכב מתבצעת בתנור מיוחד. שיפוץ וצביעה של חישוקי מגנזיום, שיפוץ פלסטיק ופיבר (מגנים, טמבון, ספוילרים, פסי קישוט למיניהם), שיפוץ וחידוש של דשבורד, ליטוש וחידוש פנסים דהויים ועכורים, תיקוני חלודה, תיקון נגד חדירה של מים לרכב, יישור פגיעות בשלדה ועוד.

חשוב לציין, מוסך הסדר יספק ללקוחות חברת הביטוח, במידת הצורך, רכב חלופי לתקופת התיקון ללא תשלום ושירות גרירה של הרכב.

מהם הקריטריונים על פיהם קובעת חברת הביטוח את גובה הפרמיה לתשלום?

הפרמיה אותה תשלמו עבור ביטוח הרכב המקיף, נקבעת על ידי חברת הביטוח, תוך התחשבות במספר קריטריונים: שווי הרכב, דגם, חברה יצרנית, היסטוריית התביעות של בעל הפוליסה, גילו של בעל הפוליסה ומינו. פוליסת ביטוח מקיף לרכב עשויה להתייקר על ידי הוספה של אלמנטים חריגים, הנתפרים אישית למבוטח.

קיימים מספר יתרונות בתיקון רכב במוסך הסדר: אתם תשלמו מחיר זול יותר מבכל מוסך אחר עבור התיקון. בנוסף, רמת התיקון תהיה גבוהה מכיוון שמוסך הסדר רוצה להוכיח את יכולתו מול חברת הביטוח. זאת ועוד, לא תידרשו לעסוק, בשום צורה בנושא התשלומים, הכל ייסגר בין המוסך לחברת הביטוח שלכם.

דבר ראשון, בחרו מוסך הקרוב לאזור מגוריכם. דבר שני, נסו לבדוק עם אנשים שאתם מכירים, מי מהם, אולי מכיר את אחד ממוסכי ההסדר המוצעים לכם. המלצה של אדם שדעתו מקובלת עליכם, היא האופציה הטובה ביותר לבחירת מוסך.

מוסך הסדר זהו מוסך שחתם על הסכם שיתוף פעולה עם חברת ביטוח. המוסך מחויב לטפל היטב בלקוחותיה של חברת הביטוח, לתת מחירים הוגנים במיוחד, לספק שירות אמין ואיכותי ובתמורה, כל מבוטחי חברת הביטוח, מופנים למוסך ההסדר לקבלת שירות.

התשובה היא כן. מבוטח המתחייב לתקן את רכבו, אך ורק, באחד ממוסכי ההסדר של חברת הביטוח בה הוא מבוטח, ייהנה מפרמיה מוזלת ואטרקטיבית במיוחד.

טיפ הזהב

בכל מצב, חשוב ביותר, לבצע השוואת מחירים בין מוסכי ההסדר לבין מוסכים שאינם מוסכי הסדר. בצעו השוואה בין חברות הביטוח השונות, קיימים הבדלים בתעריפים וגם בתנאי הכיסויים והתנאים השונים הכלולים בפוליסה.

ישנם מספר אתרי אינטרנט שיאפשרו לכם, לאחר מילוי פרטים, לקבל הצעות מחיר לתיקון הנדרש, מארבעה מוסכים שונים, דבר שיסייע לכם להבין, האם המחיר של מוסך ההסדר אטרקטיבי כמו שהוא אמור להיות, או שמא, קיבלתם מחיר סטנדרטי שאינו משקף שום הנחה של מוסך הסדר. העולם העסקי, בתוכו יש לכלול גם את ענף הביטוח, הנו עולם תחרותי ולכן, גם כשמדובר בביטוחי רכב אלמנטרי, חשוב מאוד לבצע סקר שוק ולבדוק כל פרט של פוליסת הביטוח המוצעת לכם.

שירות מהמאה ה- 21

מרכז שירות בסגנון 2000 הינו מוסך הסדר ופועל מזה שנים, אל מול חברות הביטוח המובילות בישראל. במרכז שירות בסגנון 2000 מבצעים את כל מגוון עבודות הפחחות והצבע, לכל סוגי הרכבים: תיקון פח לאחר תאונה, פחחות וצבע, חידוש פנסים וג'נטים ותיקוני פגוש. בנוסף, במרכז שירות בסגנון 2000 שתי מחלקות ייחודיות: מחלקת תביעות וחלקת דיטיילינג. מרכז שירות 2000 מספק את מכלול השירותים במקצועיות ואמינות. צוות המרכז מיומן ומוסמך לביצוע כל עבודות הפחחות והצבע ברמה הגבוהה ביותר.

כי לקוחות מרוצים זה הסגנון שלנו:

נגן וידאו

שירותים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×