לוגו מרכז שירות בסגנון 2000
מוסך הסדר 9 מיליון
תוכן עניינים

מוסך הסדר 9 מיליון

אין מה לעשות – מידי פעם צריך לקחת את הרכב למוסך, שלא במסגרת הטסט השנתי. בין אם עקב תאונה, בלאי, רצון לשדרג את נראות הרכב או לתקן רכיב שמפריע לנסוע בו בנוחות ובנעימות – מוסך הסדר 9000000 הוא התשובה הברורה. במאמר זה נספר למה כדאי לקחת את הרכב אל מוסך הסדר 9, מהם יתרונותיו, איך בוחרים מוסך הסדר 9 ומי מומלץ. כל הפרטים ממש כאן.

איך בוחרים מוסך הסדר 9 מיליון?

מוסך הסדר 9 מיליון הינו מוסך בעל מחלקת תביעות שעובדת מול סוכנויות ביטוחים שונות ומאפשר ללקוחותיו תנאי הסדר טובים ונוחים מולה במקרה של תביעה. כאשר אנו ניגשים לבחור מוסך הסדר 9000000, חשוב לקחת בחשבון מספר דברים, ביניהם אילו שירותים מוסך הסדר 9 מיליון מציע, באיזה היקף והאם בעלי המקצוע במוסך מתמחים בתביעות. אז אילו שירותים נכללים בחבילות שמציע מוסך הסדר?

פחחות וצבע

לפעמים כל מה שצריך בשביל לגרום לרכב להיראות חדש ומבריק, הוא שכבת צבע טרייה או עבודת פחחות טובה. בין אם מדובר בתיקוני צבע, או חידוש צבע, חשוב כי מוסך הסדר 9000000 שתלכו אליו יחזיק בכל הציוד והמכונות החדישים ביותר, וכן בצבעים איכותיים כמו צבעיה של החברה הגרמנית Glasurit, בכדי להביא לכם תוצאות מדויקות ואסתטיות ברמה הגבוהה ביותר.

תיקון פח

תיקוני פח יכולים לנוע מבעיה פשוטה יחסית למצב מורכב יותר שמצריך טיפול עומק רציני. עבור הקטגוריה הפחות מורכבת, ישנו סוג טיפול הנקרא תיקון PDR, שמתאפיין בעבודה ׳על יבש׳ וללא צבע. כך שבמידה והפח נפגם עקב תאונה, ניתן לתקן אותו בקלות ובמהירות מבלי לפגוע בערך הרכב או לגרום חלילה לירידה בערך.

מוסך הסדר 9 מיליון

דיטיילינג

עבור הטיפול בפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל, מומלץ לבחור במוסך שכולל בתוכו מחלקת דיטיילינג מנוסה ודקדקנית. מחלקת הדיטיילינג תטפל בכל מה שקשור לצביעת קליפרים, פוליש וקס, חידוש ג׳נטים, ציפויים שונים ועוד.

תיקון פגוש

תיקוני פגוש הם תיקונים שכיחים מאוד בשגרת מוסך 9 מיליון, ועל כן חשוב לוודא כי המוסך שתבחרו מתמחה בתיקון כל סוגי הפגושים, גם אם רכבכם הוא רכב יוקרה שמצריך טיפול מיוחד. בין אם מדובר בבלאי, התנגשות באלמנט כלשהו או תאונה קלה, יש צורך בתיקון מקצועי שיחזיר את רכבכם למצב תקין ברמת גימור גבוהה – ואם ניתן לבצע זאת ללא החלפת פגוש, מה טוב.

גמישותו של הפגוש היא אספקט חשוב בו שמגן על הרכב ועל יושביו, על כן יש לוודא כי בעלי המקצוע במוסך פחחות וצבע יודעים לטפל בכל פגיעה בו ברצינות ובדקדקנות, גם אם התיקון מצריך הסרה של הפגוש, הלחמה של חלקים, וכמובן שחזור בצורה המיטבית ביותר.

חידוש פנסים

הפנסים הם חלק מהותי וחשוב מהרכב שלכם, ולפי החוק עליכם לנסוע על הכביש ברכב שפנסיו תקינים. בכדי לחסוך מעצמכם קנסות או חס וחלילה תאונות, חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה לפנסי הרכב באופן שגרתי. במידת הצורך, חשוב כי מוסך הסדר 9000000 שתכניסו אליו את הרכב שלכם יציע שירות חידוש וליטוש פנסים ברמה גבוהה.

מחלקת תביעות

תפקידה של מחלקת התביעות של  הוא לטפל בתביעות השונות מול חברת הביטוח 9. מוסך הסדר 9 מיליון יטפל בתביעה עבור לקוחותיו, ויעניק תנאי הסדר מיוחד ללקוחותיו כיאה להיותו מוסך הסדר 9. חשוב לוודא כי המוסך שבחרתם לא יגבה מכם תשלום לפני שסולקה התביעה מול הביטוח, וכך תבטיחו לעצמכם הליך הוגן ומקצועי מול המוסך וחברת הביטוח.

מוסך הסדר 9

מדוע לבחור במרכז שירות בסגנון 2000 בתור מוסך הסדר 9 שלכם?

מרכז שירות בסגנון 2000 הינו מוסך הסדר 9 מיליון שמציע את כל השירותים שפירטנו עליהם בסעיף הקודם, אך מה עוד יש להם להציע לקהל לקוחותיהם?

מקצועיות מעל הכל

במרכז שירות בסגנון 2000 שמים את המקצועיות מעל הכל – כל מי שתפגשו במהלך הטיפול ברכב שלכם הם מומחים בתחומם ברמת מקצועיות גבוהה ביותר, עם ידע נרחב על התחום, היכרות עם מגוון של פתרונות, טיפולים ודרכי פתרון לבעיות שונות, עם רצון לעזור בכל דרך אפשרית ולהוציא אתכם מרוצים ואת הרכב שלכם במצב הכי טוב שיכול להיות.

ניסיון עתיר שנים

מרכז שירות בסגנון 2000 הינו מוסך הסדר 9 מיליון עם יותר מ-26 שנות ניסיון בתחום הרכב. המרכז מתמחה במגוון הטיפולים השונים – תיקוני פגוש, חידוש פנסים, פחחות וצבע, תיקוני פח לאחר תאונה, דיטיילינג ועוד, כבר כמעט 3 עשורים – מה שמבטיח לכם חווית טיפול מוצלחת, ונחת רוח בהתחשב בכך שבעלי המקצוע וותיקים בתחום וידעו להתמודד עם כל בעיה שתעלה, לא משנה מה היא.

מחירים אטרקטיביים

מרכז שירות בסגנון 2000 מאמין במחירים אטרקטיביים והוגנים, כך שאתם יכולים לישון בשקט בידיעה שהרכב שלכם בידיים הכי טובות שאפשר, וכן שיחזירו לכם אותו במצב הטוב ביותר ובמחיר הוגן והגיוני ביחס לרמת הטיפול ומורכבותו.

שירות לקוחות מצוין

מרכז שירות בסגנון 2000 מתגאים בשירות לקוחות מצוין, שזמין עבורכם תמיד, ומציע יחס אישי ואנושי לא משנה מה אתם צריכים. המרכז מתנהל בשקיפות מלאה מול לקוחותיו, ומבטיח שירות אמין עם אחריות ורמת בטיחות גבוהה. מוסך הסדר 9000000 זה מתפעל שירות ייחודי שכולל שינוע רכבים מכל רחבי הארץ, וקבלת רכב חלופי במידת הצורך. בנוסף לכך, מרכז השירות עובד מול כל חברות הביטוח הגדולות בארץ ומבטיח להעניק תנאים טובים ונוחים ללקוחותיו.

שאלות ותשובות:

מוסך הסדר 9000000 מעניק ללקוחותיו שירותים במגוון תחומים, למשל:

  • תיקוני פחחות וחידושי צבע בעזרת צבעי Glasurit איכותיים.
  • מחלקת תביעות שמתעסקת בתביעות מול חברות הביטוח.
  • תיקון וחידוש פגושים לאחר תאונה או עקב בלאי.
  • חידוש וליטוש פנסים, או החלפת פנסים במידת הצורך.
  • עבודות דיטיילינג שונות.

מחלקת התביעות שקיימת במוסכי הסדר 900000 אחראית על טיפול וליווי הלקוחות במצבים של תביעה מול חברות הביטוח, עקב תאונה או תקלה כזו או אחרת. מחלקת התביעות במוסך 9 מיליון מעניקה ללקוחותיה תנאים טובים מול חברות הביטוח, ולא גובה תשלום עד למעמד סילוק התביעה עצמו.

כאשר אתם מגיעים לטיפול בתחום הפחחות ותיקוני הצבע במוסך 9 מיליון, אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהרכב שלכם יעבור טיפול מקיף ומדוקדק ותיקון של כל הפרטים הקטנים. שירות תיקוני פחחות וצבע כולל בין השאר חידוש צבע בעזרת הצבעים האיכותיים של חברת Glasurit, תיקוני פח בשיטת PDR, ועוד.

חשוב לבצע מחקר ולוודא כי המוסך שאתם בוחרים עונה על הקריטריונים הבאים:

  • שנות ניסיון רבות בתחום הרכב.
  • מחירים אטרקטיביים ותחרותיים ביחס לשוק .
  • צוות מקצועי של מומחים כל אחד בתחומו.
  • שירות לקוחות מקיף המציע גם שירותי רכב חלופי ושינוע רכבים ברחבי הארץ במידת הצורך .

לסיכום

מרכז שירות בסגנון 2000 מבטיח לכם טיפול מקיף, הכולל תיקוני פח, צביעה, החלפת פגוש, ליטוש וחידוש פנסים ועוד – כדי שהרכב שלכם יחזור אליכם במצב הטוב ביותר, ובמידת הצורך – התביעה שלכם מול סוכנות הביטוח תעבור חלק ובתנאים הטובים ביותר שתוכלו לקבל – צרו קשר עוד היום.

כי לקוחות מרוצים זה הסגנון שלנו:

נגן וידאו

שירותים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מבוטחי 9 מיליון?

קרתה תאונה עם הרכב? אנחנו הפתרון שלך!

או השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם
×