מוסך הסדר מגדל

יום קיצי, בדרך לטיול ובמקרה הכבישים ריקים. אתם כבר בדרך לכביש 6, הבגדים בתיקים, האוכל בקופסאות, והדבר היחיד שחסר הוא להשתכשך במעיין. הנסיעה עוברת חלק, עד שפתאום הרכב מפסיק לעבוד. אין ברירה, חייב ללכת למוסך. לאחר בירור קצר אתם שמחים על הביטוח שעשיתם, ויכולים ללכת לאחד ממוסכי ההסדר של מגדל.

מהו מוסך הסדר

כאשר אתם צריכים לבצע תיקון כלשהו ברכב שהביטוח מסבסד, יש לכם את האפשרות ללכת למוסך הסדר, כזה העובד עם חברת הביטוח. מוסך הסדר נקרא כך משום שיש לו הסדר עם חברת הביטוח. אם ניקח לדוגמא חברת ביטוח ספציפית – למגדל יש מוסכי הסדר ברחבי הארץ, שבהם מבוטחי החברה יכולים ללכת לשם תיקונים התקפים בביטוח.

האם כדאי ללכת דווקא למוסך הסדר

כן. אתם חוסכים לעצמכם הרבה כאב ראש, בירוקרטיה וזמן שאין לכם כשהרכב צריך תיקון, במיוחד כזה שלא שווה להפסיד בשבילו יום עבודה, או טיול חשוב. יתרון נוסף שיש במוסך הסדר הוא האמינות – אם חברת הביטוח מקיימת איתם עסקאות, כנראה שמדובר במקום עם קבלות ובעלי מקצוע. מוסך הסדר בחברת מגדל, למשל, מבטיח כי חברת מגדל בדקה מוסכי הסדר רבים ובחרה את אלו שמשתלמים דווקא ללקוחותיה.

 

מוסך הסדר מגדל

 

איך מוצאים מוסך הסדר של מגדל?

הדברים הבסיסיים שיש לחפש הם אמינות, שירות טוב ומקצועיות. כמובן שאפשר להסתמך על מגדל בבחירת מוסכי ההסדר שלה, אבל תמיד טוב לבדוק בעצמנו כדי לדעת שהרכב שלנו במקום טוב והכסף שלנו מקבל תמורה המתאימה לו.

אתם באמת לא רוצים לקבל את האוטו שלכם במצב גרוע יותר משהבאתם אותו, ולהצטער שבחרתם דווקא במוסך הסדר של מגדל. תהליך הבדיקה והבחירה של מוסך הסדר יכול להיות מייגע, מעיק וקשה. הרכב שלכם בעצמו מקולקל, וכנראה שאין לכם הרבה כח להתעסק בזה.

על אף הסיטואציה וחוסר הנעימות שבה, ההתעסקות והחשיבה הנוספים יכולים לחסוך המון טרחה בעתיד בכל מה שקשור לטיפול ברכב שלכם. כאשר תקבלו את השירות הטוב ביותר, והאיכותי ביותר, תוכלו לנהוג בראש שקט הרבה יותר. מוסך הסדר של מגדל יכול לעזור בכך – יש לכם מעקב מסוים על המקום אליו הלכתם, ותוכלו לדבר עם מי מהחברה במקרה וההשקעה בחיפוש מוסך לא השתלמה, במקום להיות מתוסכלים וללא איש לפנות אליו בנושא.

 

הפניקס מוסכי הסדר

 

מה קורה עכשיו

לאחר שקראתם מעט על הנושא, והבנתם מה עליכם לחפש כאשר הרכב שלכם צריך תיקון במוסך הסדר של מגדל, הגיע השלב למצוא מוסך ספציפי, כזה שמתאים לכם.

אפשר להיכנס לאתר החברה ולחפש מוסכי הסדר בקושי רב, או יותר גרוע – להתקשר ולחכות שנציג שירות יענה. תוכלו אולי לחפש ברשת "מוסך הסדר מגדל", אבל אין סיבה אמיתית כשאתם כבר נמצאים ממש באתר של מוסך הסדר כזה. אנחנו חלק מהרשת של מוסכי הסדר מגדל, ונשמח לעמוד לשירותכם, כמובן. תוכלו להשאיר את הרכב שלכם לטיפולנו בלי חשש ובזבוז משאבים מיותרים, בידיעה שנטפל בו בצורה הטובה ביותר. אנו מוסך הסדר מטעם מגדל בזכות ולא בחסד.

כאן במרכז שירות בסגנון 2000 אנחנו נחשבים בתור אחד ממוסכי ההסדר שעובדים עם מגדל. המקום נמצא ממש בתל אביב, וקיים למעלה מעשרים שנה. פיני פרידמן, המייסד, בעל ותק והסמכה של עשרות שנים בתחום, ומנהל יחד עם בנו, ניב פרידמן, את המקום. כשאתם מחפשים מוסך הסדר של מגדל, תחשבו עלינו! השירות מקצועי, אדיב, אישי ואיכותי. ושוב, אין מה לחשוש – החברה עובדת עם מגדל ועם הרשת שלה למוסכי הסדר.

 

השירותים של מרכז שירות בסגנון 2000

אנחנו במרכז שירות בסגנון 2000 מציעים מספר שירותים, בניהם:

  • פחחות וצבע – נעשה באמצעות מכשור חדשני שמחזיר את הרכב למצבו הקודם ואף יפה יותר. המרכז עובד על פי שיטת PDR, שהיא טכניקה מתקדמת המאפשרת לקבל תיקון פח אומנותי 'על יבש' ללא צבע ובכל סוגי הרכבים.

  • תיקון פח לאחר תאונה – תיקון כל סוגי הפגיעות, גם מורכבות ביותר על ידי שיטות עבודה מתקדמות, במטרה להחזיר את הרכב למצבו הקודם. המרכז מגבש אסטרטגיית תיקון מקצועית הכוללת תיקון וצביעה בתנור.

  • תיקון פגוש (טמבון) – תיקון מקצועי הכולל טשטוש והסרת שריטות, מכות וסדקים והגעה לרמת גימור גבוהה מהסטנדרט המוכר. התיקון נעשה על ידי הסרת הפגוש או הטמבון מן הרכב, תיקון והלחמת החלקים, שחזור בצורה מיטבית וצביעה מקצועית.

  • חידוש פנסים וג'נטים – אם הפנסים או הג'נטים נפגעו בתאונה, יש לכם על מי לסמוך! המרכז עובד על פי שיטות עבודה מתקדמות, המאפשרות להגיע לתוצאה מרהיבה המקנה לרכב מראה אסתטי ובטיחותי.

  • מחלקת דייטלינג – למרכז מחלקת דיטיילינג המבצעת פוליש וקס, צביעת קליפרים, חידוש וצביעת ג'אנטים, ציפוי ננו וציפוי PPF. התוצאה – רכב שנראה ממש כמו חדש.

 

קצת על היתרונות של המרכז

  • רכב חליפי מהיום הראשון – רכב חדש לגמרי ללא המתנה, ואפשרות לרכב 7 מקומות עם ביטוח לכל נהג.
  • שירותי שינוע – המרכז מעניק שירותי שינוע מכל חלקי הארץ, כולל איסוף ממקום התאונה והחזרת הרכב ללקוח בתום התיקון.
  • טיפול מהיר – המרכז מעניק טיפול מהיר ומקצועי, הן בתיקון הרכב והן בטיפול מסור בתביעה מול חברת הביטוח.