לוגו מרכז שירות בסגנון 2000
מוסך הסדר מגדל
תוכן עניינים

מוסך הסדר מגדל

יום קיצי, בדרך לטיול ובמקרה הכבישים ריקים. אתם כבר בדרך לכביש 6, הבגדים בתיקים, האוכל בקופסאות, והדבר היחיד שחסר הוא להשתכשך במעיין. הנסיעה עוברת חלק, עד שפתאום הרכב מפסיק לעבוד. אין ברירה, חייב ללכת למוסך הסדר מגדל. לאחר בירור קצר אתם שמחים על הביטוח שעשיתם, ויכולים ללכת לאחד ממוסכי ההסדר של מגדל.

מהו מוסך הסדר

כאשר אתם צריכים לבצע תיקון כלשהו ברכב שהביטוח מסבסד, יש לכם את האפשרות ללכת למוסכי הסדר של חברת הביטוח, כזה העובד עם חברת הביטוח. מוסך הסדר נקרא כך משום שיש לו הסדר עם חברת הביטוח. אם ניקח לדוגמא חברת ביטוח ספציפית – למגדל יש מוסכי הסדר ברחבי הארץ, שבהם מבוטחי החברה יכולים ללכת לשם תיקונים התקפים בביטוח.

האם כדאי ללכת דווקא למוסך הסדר

כן. אתם חוסכים לעצמכם הרבה כאב ראש, בירוקרטיה וזמן שאין לכם כשהרכב צריך תיקון, במיוחד כזה שלא שווה להפסיד בשבילו יום עבודה, או טיול חשוב.

יתרון נוסף שיש במוסך הסדר הוא האמינות – אם חברת הביטוח מקיימת איתם עסקאות, כנראה שמדובר במקום עם קבלות ובעלי מקצוע. מוסך הסדר בחברת מגדל, למשל, מבטיח כי חברת מגדל בדקה מוסכי הסדר רבים ובחרה את אלו שמשתלמים דווקא ללקוחותיה.

מוסך הסדר מגדל

איך מוצאים מוסכי הסדר מגדל?

הדברים הבסיסיים שיש לחפש במוסך פחחות וצבע הם אמינות, שירות טוב ומקצועיות. כמובן שאפשר להסתמך על מגדל בבחירת מוסכי ההסדר שלה, אבל תמיד טוב לבדוק בעצמנו כדי לדעת שהרכב שלנו במקום טוב והכסף שלנו מקבל תמורה המתאימה לו.

אתם באמת לא רוצים לקבל את האוטו שלכם במצב גרוע יותר משהבאתם אותו, ולהצטער שלא בחרתם במוסך מגדל מוסך הסדר. תהליך הבדיקה והבחירה של מוסך הסדר יכול להיות מייגע, מעיק וקשה. הרכב שלכם בעצמו מקולקל, וכנראה שאין לכם הרבה כח להתעסק בזה.

על אף הסיטואציה וחוסר הנעימות שבה, ההתעסקות והחשיבה הנוספים יכולים לחסוך המון טרחה בעתיד בכל מה שקשור לטיפול ברכב שלכם. כאשר תקבלו את השירות הטוב ביותר, והאיכותי ביותר, תוכלו לנהוג בראש שקט הרבה יותר. מוסך הסדר של מגדל יכול לעזור בכך – יש לכם מעקב מסוים על המקום אליו הלכתם, ותוכלו לדבר עם מי מהחברה במקרה וההשקעה בחיפוש מוסך לא השתלמה, במקום להיות מתוסכלים וללא איש לפנות אליו בנושא.

מגדל מוסכי הסדר

לאחר שקראתם מעט על הנושא, והבנתם מה עליכם לחפש כאשר הרכב שלכם צריך תיקון במוסך הסדר של מגדל, הגיע השלב למצוא מוסך ספציפי, כזה שמתאים לכם. אפשר להיכנס לאתר החברה ולחפש מוסכי הסדר בקושי רב, או יותר גרוע – להתקשר ולחכות שנציג שירות יענה.

תוכלו אולי לחפש ברשת "מוסך הסדר מגדל", אבל אין סיבה אמיתית כשאתם כבר נמצאים ממש באתר של מוסך הסדר כזה. אנחנו חלק מהרשת של מוסכי הסדר מגדל, ונשמח לעמוד לשירותכם, כמובן. תוכלו להשאיר את הרכב שלכם לטיפולנו בלי חשש ובזבוז משאבים מיותרים, בידיעה שנטפל בו בצורה הטובה ביותר. אנו מוסך הסדר מטעם מגדל בזכות ולא בחסד.

מוסכי הסדר מגדל
מרכז שירות בסגנון 2000 – מוסך הסדר מגדל בתל אביב

אנו במרכז שירות בסגנון 2000 מוסך הסדר של חברת הביטוח מגדל. המקום נמצא ממש בתל אביב, וקיים למעלה מעשרים שנה. אנו אחד ממוסכים בהסדר עם מגדל.

פיני, המייסד, בעל ותק והסמכה של עשרות שנים בתחום, ומנהל יחד עם בנו, ניב, את המקום. כשאתם מחפשים מוסך הסדר של מגדל, תחשבו עלינו! השירות מקצועי, אדיב, אישי ואיכותי. ושוב, אין מה לחשוש – החברה עובדת עם מגדל ועם הרשת שלה למוסכי הסדר.

כי לקוחות מרוצים זה הסגנון שלנו:

נגן וידאו

שירותים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מבוטחי מגדל?

קרתה תאונה עם הרכב? אנחנו הפתרון שלך!

או השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם
×