מוסך הסדר הפניקס

ברוב המקרים כאשר אנחנו מגיעים למוסך עבור עבודת פחחות הנסיבות הן לא כל כך משמחות. בדרך כלל מדובר בתאונה שמעכה את פח הרכב או כל דבר אחר שהזיק לו וכעת אנחנו צריכים לתקן. זה גם לא עוזר כשאנחנו לא הכי מבינים בתחום, ובעלי המקצוע במוסך לפעמים נוטים לנפח עלויות כדי להוציא מאיתנו יותר כסף. כיצד נבחר מוסך לרכב לצורך עבודת פחחות, ומדוע חשוב לבחור מוסך שנמצא בהסדר עם חברת הביטוח שלנו?

 

מוסך הסדר הפניקס

 

בחרו עסק עם כל התעודות הנדרשות

למרבה הצער לא חסר בשוק מוסכים פיראטיים שמבצעים עבודות באופן לא חוקי. אלו הם בדיוק המוסכים שייקחו עבודה בעלות של מאות בודדות של שקלים וינפחו אותה לאלפי שקלים ולמעלה מכך. לכן כאשר בוחרים מוסך חשוב לבחור מוסך לו יש את כל התעודות הנדרשות, וחשוב לבקש מהמוסך לראות את התעודות האלו. תעודות ורישיונות מטעם משרד התחבורה הוא תנאי הסף לשירות איכותי ואמין.

 

מוסך הסדר הפניקס

ביטוח הרכב שלכם בחברת הפניקס חדשות טובות – אתם נהנים יותר!
כאשר אתם מתקנים את הרכב שלכם במוסך בהסדר עם חברת הביטוח שלכם אתם משלמים פחות. מרכז שירות בסגנון 2000 נמצא בהסדר עם חברת הביטוח הפניקס, מה שמאפשר לכם להנות מדמי השתתפות עצמית נמוכים יותר ומוסך שנמצא תחת הפיקוח של חברות הביטוח. אבל כאן לא נגמרים היתרונות לעבודה במוסך בהסדר:
כשאתם עושים עבודה במוסך שלא נמצא בהסדר עם חברת הביטוח, הוצאת הכסף היא כאב ראש ביורוקרטי. אתם צריכים להמציא מסמכים, צ'קים ומיליון ואחד דברים בדרך להשתתפות של חברת הביטוח. לעומת זאת, כאשר אתם מתקנים את הרכב שלכם במוסך הסדר עם חברת הביטוח אתם לא צריכים לדאוג לכל הדברים הללו, נותר רק לשלם את ההשתתפות העצמית וזהו.

 

עם מוסכי הסדר משלמים פחות

אם תשוו את המחיר שמשלמים לקוחות של מוסכים שאינם בהסדר עם חברות הביטוח בין לקוחות של מוסכי הסדר עם חברות הביטוח תראו שהאחרונים משלמים פחות. למה? פשוט מאוד:
מוסכים שנמצאים בהסדר עם חברת הביטוח נמצאים תחת הפיקוח המתמיד שלה. זה לא סוד שחברת ביטוח תרצה לשלם כמה שפחות ותעשה הכל כדי לוודא שלא עוקצים אותה, ולכן תדאג שהמוסך לא גובה מחיר מופקע שמנותק מהעלות האמיתית של השירות. ובגלל שדמי ההשתתפות העצמית הם באחוזים, אז כשחברת הביטוח דואגת שהמחיר הכללי יהיה נמוך גם דמי ההשתתפות העצמית שאתם משלמים יהיו נמוכים.

 

 

הפניקס מוסכי הסדר

 

 

השירותים של מרכז שירות בסגנון 2000

אנחנו במרכז שירות בסגנון 2000 מציעים מספר שירותים, בניהם:

  • פחחות וצבע – נעשה באמצעות מכשור חדשני שמחזיר את הרכב למצבו הקודם ואף יפה יותר. המרכז עובד על פי שיטת PDR, שהיא טכניקה מתקדמת המאפשרת לקבל תיקון פח אומנותי 'על יבש' ללא צבע ובכל סוגי הרכבים.

  • תיקון פח לאחר תאונה – תיקון כל סוגי הפגיעות, גם מורכבות ביותר על ידי שיטות עבודה מתקדמות, במטרה להחזיר את הרכב למצבו הקודם. המרכז מגבש אסטרטגיית תיקון מקצועית הכוללת תיקון וצביעה בתנור.

  • תיקון פגוש (טמבון) – תיקון מקצועי הכולל טשטוש והסרת שריטות, מכות וסדקים והגעה לרמת גימור גבוהה מהסטנדרט המוכר. התיקון נעשה על ידי הסרת הפגוש או הטמבון מן הרכב, תיקון והלחמת החלקים, שחזור בצורה מיטבית וצביעה מקצועית.

  • חידוש פנסים וג'נטים – אם הפנסים או הג'נטים נפגעו בתאונה, יש לכם על מי לסמוך! המרכז עובד על פי שיטות עבודה מתקדמות, המאפשרות להגיע לתוצאה מרהיבה המקנה לרכב מראה אסתטי ובטיחותי.

  • מחלקת דייטלינג – למרכז מחלקת דיטיילינג המבצעת פוליש וקס, צביעת קליפרים, חידוש וצביעת ג'אנטים, ציפוי ננו וציפוי PPF. התוצאה – רכב שנראה ממש כמו חדש.

 

הפניקס מוסכי הסדר – מרכז שירות בסגנון 2000


מרכז שירות בסגנון 2000 הוא מוסך המתמחה בפחחות ותיקון נזקים לאחר תאונות. אנחנו נמצאים בהסדר עם חברת הביטוח הפניקס, כך שאם אתם מבוטחים בחברת ביטוח זו פנו אלינו ושלמו פחות. אנו מספקים חבילת שירותים כוללת, לרבות רכב חלופי מהיום הראשון, שירות שינוע לכל חלקי הארץ וטיפול מהיר ומקצועי.

 

קצת על היתרונות של המרכז

  • רכב חליפי מהיום הראשון – רכב חדש לגמרי ללא המתנה, ואפשרות לרכב 7 מקומות עם ביטוח לכל נהג.
  • שירותי שינוע – המרכז מעניק שירותי שינוע מכל חלקי הארץ, כולל איסוף ממקום התאונה והחזרת הרכב ללקוח בתום התיקון.
  • טיפול מהיר – המרכז מעניק טיפול מהיר ומקצועי, הן בתיקון הרכב והן בטיפול מסור בתביעה מול חברת הביטוח.