מוסך הסדר הפניקס ומגדל

מבוטחים בביטוח רכב בפניקס או במגדל? הגעתם למקום הנכון.


מרכז שירות בסגנון 2000 משמש כמוסך הסדר של מבוטחי הפניקס ומגדל ומספק שירותי פחחות וצבע ברמה הגבוהה ביותר.

הרכב נשרט עקב תאונה? הרכב עבר תאונה והפח נמעך? מישהו נכנס לכם ברכב והפגוש נשבר? אין כל צורך להיכנס לפאניקה! מכניסים את הרכב למרכז שירות בסגנון 2000 ונהנים מכל היתרונות של מוסך הסדר הפניקס ו מוסך הסדר מגדל.

 

מוסך הסדר הפניקס

 

מבוטחי הפניקס והמגדל נהנים יותר!

תיקון רכב במוסך הסדר הוא הבחירה הטובה ביותר, ומאפשרת לכם ליהנות מהשתתפות עצמית נמוכה יותר ומוסכי הסדר הנמצאים בפיקוח מתמיד של חברות הביטוח. אבל לא רק… כאשר פונים למוסך הסדר מגדל והפניקס נהנים משקט נפשי בכל הקשור לתשלום, בלי צ'קים ובלי כאבי ראש, כיוון שהמוסך גובה תשלום ישירות מחברת הביטוח. בקיצור, נותר לכם לשלם השתתפות עצמית, להכניס את הרכב למרכז שירות בסגנון 2000, מוסך הסדר מגדל ומוסך הסדר הפניקס וליהנות מרכב חליפי מהיום הראשון.

 

השירותים שממתינים לכם במרכז

  • פחחות וצבע – נעשה באמצעות מכשור חדשני שמחזיר את הרכב למצבו הקודם ואף יפה יותר. המרכז עובד על פי שיטת PDR, שהיא טכניקה מתקדמת המאפשרת לקבל תיקון פח אומנותי 'על יבש' ללא צבע ובכל סוגי הרכבים.

  • תיקון פח לאחר תאונה – תיקון כל סוגי הפגיעות, גם מורכבות ביותר על ידי שיטות עבודה מתקדמות, במטרה להחזיר את הרכב למצבו הקודם. המרכז מגבש אסטרטגיית תיקון מקצועית הכוללת תיקון וצביעה בתנור.

  • תיקון פגוש (טמבון) – תיקון מקצועי הכולל טשטוש והסרת שריטות, מכות וסדקים והגעה לרמת גימור גבוהה מהסטנדרט המוכר. התיקון נעשה על ידי הסרת הפגוש או הטמבון מן הרכב, תיקון והלחמת החלקים, שחזור בצורה מיטבית וצביעה מקצועית.

  • חידוש פנסים וג'נטים – אם הפנסים או הג'נטים נפגעו בתאונה, יש לכם על מי לסמוך! המרכז עובד על פי שיטות עבודה מתקדמות, המאפשרות להגיע לתוצאה מרהיבה המקנה לרכב מראה אסתטי ובטיחותי.

  • מחלקת דייטלינג – למרכז מחלקת דיטיילינג המבצעת פוליש וקס, צביעת קליפרים, חידוש וצביעת ג'אנטים, ציפוי ננו וציפוי PPF. התוצאה – רכב שנראה ממש כמו חדש.

  •  

מוסך הסדר מגדל

 

מחלקת תביעות מקצועית


מעבר לכלל התיקונים הניתנים במרכז המשמש כמוסך הסדר של מבוטחי הפניקס ומגדל, למרכז מחלקת תביעות המטפלת בתביעה מול חברת הביטוח ומעניקה תנאי הסדר מיוחדים ללקוחות. צוות המרכז דואג שלא יירד הצ'ק לפני סילוק התביעה, ובמילים פשוטת – לא תשלמו עד שחברת הביטוח תשלם. במקרים מסוימים, המרכז מעניק ליווי וייעוץ משפטי על ידי עו"ד.

 

קצת על היתרונות של המרכז

  • רכב חליפי מהיום הראשון – רכב חדש לגמרי ללא המתנה, ואפשרות לרכב 7 מקומות עם ביטוח לכל נהג.
  • שירותי שינוע – המרכז מעניק שירותי שינוע מכל חלקי הארץ, כולל איסוף ממקום התאונה והחזרת הרכב ללקוח בתום התיקון.
  • טיפול מהיר – המרכז מעניק טיפול מהיר ומקצועי, הן בתיקון הרכב והן בטיפול מסור בתביעה מול חברת הביטוח.
  • אם גם אתם מחפשים מוסך הסדר הפניקס או מגדל, אין צורך להתלבט! הכניסו את הרכב למרכז ותיהנו מטיפול מקיף וכל הפסיליטיז מסביב.