לוגו מרכז שירות בסגנון 2000
מוסך הסדר ביטוח ישיר
תוכן עניינים

מוסך הסדר ביטוח ישיר

ברוב המקרים כאשר אנחנו מגיעים למוסך פחחות וצבע הנסיבות הן לא כל כך משמחות. בדרך כלל מדובר בתאונה שמעכה את פח הרכב או כל דבר אחר שהזיק לו וכעת אנחנו צריכים לתקן. זה גם לא עוזר כשאנחנו לא הכי מבינים בתחום, ובעלי המקצוע במוסך לפעמים נוטים לנפח עלויות כדי להוציא מאיתנו יותר כסף. כיצד נבחר מוסך לרכב לצורך עבודת פחחות, ומדוע חשוב לבחור מוסכי הסדר של חברת הביטוח?

ביטוח ישיר מוסך הסדר

ביטוח ישיר מוסך הסדר

ביטוח הרכב שלכם בחברת ביטוח ישיר? חדשות טובות אתם נהנים יותר!

כאשר אתם מתקנים את הרכב שלכם במוסך בהסדר עם ביטוח ישיר אתם משלמים פחות. מרכז שירות בסגנון 2000 נמצא בהסדר עם חברות הביטוח ביטוח ישיר, מה שמאפשר לכם להנות מדמי השתתפות עצמית נמוכים יותר ומוסך שנמצא תחת הפיקוח של חברות הביטוח. כאשר אתם מתקנים את הרכב שלכם במוסכי הסדר ביטוח ישיר אתם לא צריכים לדאוג לכל הדברים הללו, נותר רק לחייג אלינו.

עם ביטוח ישיר מוסכי הסדר משלמים פחות

אם תשוו את המחיר שמשלמים לקוחות של מוסכים שאינם בהסדר עם חברות הביטוח בין לקוחות של מוסכי הסדר עם חברות הביטוח תראו שהאחרונים משלמים פחות. למה? פשוט מאוד:

מוסכים שנמצאים בהסדר עם חברת הביטוח נמצאים תחת הפיקוח המתמיד שלה. זה לא סוד שחברת ביטוח תרצה לשלם כמה שפחות ותעשה הכל כדי לוודא שלא "עוקצים אותה", ולכן תדאג שהמוסך לא גובה מחיר מופקע שמנותק מהעלות האמיתית של השירות. ובגלל שדמי ההשתתפות העצמית הם באחוזים, אז כשחברת הביטוח דואגת שהמחיר הכללי יהיה נמוך גם דמי ההשתתפות העצמית שאתם משלמים יהיו נמוכים.

מוסכי הסדר ביטוח ישיר

השירותים של מרכז שירות בסגנון 2000

אנחנו במרכז שירות בסגנון 2000 מציעים מספר שירותים, בניהם:

  • צבע ופחחות: באמצעות טכניקות כגון שיטת PDR ומכשור מתקדם ביותר אנחנו נחזיר את הרכב שלכם למצבו הקודם (ומי יודע אולי אפילו יצא יפה יותר…) הטכניקות שלנו מאפשרות תיקון פח איכותי ללא שימוש בצבע עבור רכב מכל סוג שהוא.
  • תיקון פגוש: תיקון מקצועי לפגוש שנמעך, נשרט או קיבל מכות. מחויבים לסטנדרט גבוה, וזאת באמצעות הסרת הפגוש תיקון והלחמת חלקים, שחזור וצביעה מקצועיים.
  • תיקון וחידוש פנסים: הפנסים ניזוקו בתאונה? אל דאגה יש לנו שיטות מתקדמות לתיקון ושחזור הפנסים.

איתור מוסך הסדר ביטוח ישיר – מרכז שירות בסגנון 2000

מרכז שירות בסגנון 2000 הוא מוסך פחחות וצבע המתמחה בתיקון נזקים לאחר תאונות. אנו אחד ממוסכי הסדר ביטוח ישיר כך שאם אתם מבוטחים בחברה פנו אלינו ושלמו פחות. אנו מספקים חבילת שירותים כוללת, לרבות רכב חלופי מהיום הראשון, שירות שינוע לכל חלקי הארץ וטיפול מהיר ומקצועי, צרו איתנו קשר עוד היום.

כי לקוחות מרוצים זה הסגנון שלנו:

נגן וידאו

שירותים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מבוטחי ביטוח ישיר?

קרתה תאונה עם הרכב? אנחנו הפתרון שלך!

או השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם
×