לשפר את מראה הרכב או למכור אותו?​

תוכן עניינים

כמה שנשמור על הרכב שלנו מפני פגיעות, תמיד במהלך שנים פתאום תהיה שריטה, או גרוע מזה, נחנה את הרכב בחניון של הקניון, נחזר ופתאום נגלה שריטה רצינית ואפילו עיקום של הפח. כן, זה קורה לכולם, ולכן טוב שיש מרכז פחחות וצבע שיוכל ולהחזיר את מצב הרכב לקדמותו. אז איזה דברים שחשוב לדעת כשמחפשים פחחות וצבע לרכב? בואו נראה על מה חשוב לשים דגש כשבוחרים מרכז פחחות וצבע לכל סוגי הרכבים.

ישנם נהגים שהחיצוניות של הרכב לא נמצאת בראש סדר העדיפות שלהם, ויש כאלה ששריטה קטנה יכולה להוציא אותם מדעתם… כמובן שלא על כל שריטה קטנה חייבים לקפוץ למרכז פחחות וצבע, אלא אפשר בעזרת מברשת צבע לנסות להסתיר. אבל אחרי כמה שנים של מכה פה ומכה שם, דיי… הגיע הזמן שהרכב יעבור טיפול רציני. כמובן שגם במקרה של תאונה או דפיקה של הרכב ברברס, נראה שאין מנוס אלא לגשת למרכז פחחות וצבע לרכב.

לשפר את מראה הרכב או למכור אותו

למה הרכב סופג מכות?

רבים שאולים את עצמם, למה הרכב סופג מכות? אז נסביר. כיום רכבים בנויים בצורה בטיחותית, ולכן בעת התנגשותם בקיר או ברכב אחר, הרכב סופג מכה וכך בטיחות הנוסעים נשמרת. סיבה נוספת, במכות קטנות הפח שומר על השלדה כדי שלא תיפגע, הרי ידע כי מכה בשלדה תהיה חמורה יותר ואף תפחית את ערך הרכב. זו אגב הסיבה שכל מכה קטנה גורמת לעוות של הפח כלפי פנים או לשריטות וקילופי פח הדורשים תיקון וצביעה מחדש.

מה חשוב לדעת בעת בחירת מרכז שירות פחחות וצבע?

    • לבחור מקום עם מוניטין: מוניטין הוא אחד הפרמטרים החשובים כאשר בוחרים מרכז פחחות וצבע, ולכן מומלץ לבדוק כמה זמן המקום קיים, באילו שיטות משתמשים וגם לקבל המלצות מאחרים. מובן שניתן לקרוא כיום ביקורות ברשתות חברתיות ובגוגל.

 

    • בדקו את העבודה של המרכז: עוד פרמטר חשוב הוא בדיקת התוצאות, כלומר רכבים שעברו טיפול במרכז. חשוב שלא להתרשם רק מהברק של הצבע, אלא בדקו את החיבור שבין החלקים השונים והאם הגוון של הצבע אחיד בין החיבורים. מרכז מקצועי יבצע עבודה אסתטית, כך שלא תראו כלל הבדלים בחיבורים, אלא משטח אחיד לגמרי.

 

    • צביעה באייר בראש: בדקו האם המרכז משתמש בצבע אייר בראש, שזהו מתקן התזה של צבע שמתיזים כמה פעמים ולאחר מכן מעבירים לייבוש בתנור כדי לקבל מראה אחיד. רק נציין כי כך עושים במפעלי הייצור של הרכבים לקבלת צבע אחיד. דבר נוסף, הצביעה נעשית רק לאחר החלקת הפח והתיקונים השונים כדי לקבל מראה חלק ואסתטי.

 

  • שכבת הגנה על התיקון: עד משהו שכדאי לבדוק הוא האם המרכז פחחות וצבע לרכב מיישר שקעים שנוצרו, או רק סותם את החור שנוצר, או מניח גם שכבת הגנה על התיקון על מנת לקבל מראה איחד וחלק.
פחחות וצבע לרכב

במקרה של מוסך הסדר, בררו על המוסך

במידה והחלטתם לתבוע את הביטוח כיוון שהנזק משמעותי, חשוב מאוד לברר על המוסך שברצונכם להעביר אליו את הרכב. חברות ביטוח עובדות עם מוסכים ומרכזי שירות, ולכן חשוב לקבל את הרשימה של מוסכי ההסדר ולברר על המוסך היטב.

ולסיום, כדאי מאוד לתחזק היטב את הרכב על מנת ליהנות ממראה ייחודי. מומלץ לפחות פעמיים בשנה לבצע פוליש וקס לרכב וכך למנוע מלכלוך של ציפורים לחדור פנימה לשכבת הצבע של הרכב וגם לקבל רכב אסתטי, ממש כמו חדש.

מאמרים אחרונים:

מה היתרונות של מוסך הסדר מגדל?

איך לשדרג את המראה של הרכב?

חשיבות בחירת מוסך פחחות וצבע איכותי ואמין

תיקון פחחות וצבע לרכב – איך זה משפיע על שווי הרכב שלך?

טרנדים חדשים בעולם הפחחות וצבע לרכב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×