לוגו מרכז שירות בסגנון 2000
חידוש צבע לרכב
תוכן עניינים

חידוש צבע לרכב

במבט על הרכב, הדבר הראשון שבו אנחנו נתקלים הוא הצבע של הרכב. לא משנה מה הסיבה שבגינה אתם צריכים לצבוע את הרכב, יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני כן. צביעה של רכב היא לא דבר פשוט, ואולי תופתעו לגלות אבל היא בדרך כלל לוקחת כמה ימים. יחד עם זאת, במקרים שצריך אותה לא כדאי לוותר עליה.

למה זה חשוב

כאשר מדברים על חידוש צבע לרכב, מחשבה שטחית עלולה לגרום לנו לחשוב שמדובר על נראות בלבד ואין צורך להשקיע בזה יותר מידי. אמנם יש אמת במחשבה הזו, אולם בסופו של דבר גם נראות היא דבר חשוב, וכמעט כל אחד היה מעדיף לנסוע ברכב שנראה טוב. רכב שהצבע שלו פגום נראה מלוכלך יותר ובאופן כללי משדר הזנחה, דבר שלא היינו רוצים שהרכב שלנו ישדר.

בנוסף, כפי שנסביר לכם בהמשך, שמירה על הצבע של הרכב תסייע לכם בשמירה על הערך שלו, דבר שיבוא לידי ביטוי בזמן המכירה של הרכב.

איך לשמור על הצבע לאורך זמן

עוד לפני שנדבר על הצביעה עצמה, חשוב להבין מהי הדרך לשמור על הצבע של הרכב. גם אם כבר ביצעתם את הצביעה, כדי שלא תצטרכו לחזור על הפעולה הזו בשנים הקרובות יש כמה דברים שכדאי להקפיד עליהם. הראשון הוא לנסות להשאיר את הרכב עד כמה שניתן בחנייה מקורה כיון השמש היא האויב מספר אחד של הצבע. כמו כן נסו לא להשאיר את הרכב מתחת לעצים.

הקפידו לנקות את הרכב, אך במהלך הניקוי יש להיזהר לא לבצע ניקוי אגרסיבי מידי, כיון שניקוי כזה מוביל באופן ישיר לפגיעה בצבע של הרכב. אם אתם רואים שיש קילוף של צבע בחלק מסוים ברכב טפלו בו מהר, לפני שהקילוף הזה יתפשט לאזורים אחרים ברכב.

חידוש צבע לרכב

איך זה מתבצע בפועל

חידוש צבע לרכב ניתן לחלק לשני שלבים מרכזיים. כדי שהצבע ייתפס בצורה המיטבית על הרכב, יש צורך לבצע ניקוי הרמטי של הרכב, ולטפל בכל השריטות שיש בו. זו השלב שבו אנחנו מכינים את הרכב לצביעה.

השלב השני הוא זה שבו נעשית הצביעה בפועל. השלב הזה הוא כמובן המורכב יותר, ויש שיטות שונות איך לעשות אותו. חשוב לזכור שבניגוד לניקוי של רכב שלוקח לכם לכל היותר כמה שעות, צביעה של רכב יכולה גם לקחת שבוע, בעיקר בשל החשיבות שיש לביצועם של שני השלבים הללו בצורה מוקפדת.

ריבוי שריטות

עוד מקרה שבו היינו ממליצים לכם לפנות לצביעת הרכב הוא כאשר יש ריבוי שריטות. גם כאשר הצבע של הרכב שלכם איכותי ונראה טוב, יש רף מסוים שממנו כמות השריטות כבר פוגעת בנראות של הרכב. אם כל השריטות מרוכזות באזור מסוים למשל אחרי תאונה ניתן לבצע צביעה ממוקדת של אותו אזור, אך במקרים אחרים אין מנוס אלא מלבצע צביעה כללית של כל הרכב.

חידוש צבע דהוי לרכב

אם הצבע של הרכב רק דהה אבל הוא עדיין במצב סביר מבחינת שריטות ופגמים, ניתן לחדש אותו גם בלי צביעה. ניקוי יסודי, פוליש ווקס או מריחה של חומר דמוי לכה ישפרו את המצב.

פוליש ווקס

פוליש ווקס הוא טיפול שנמצא בתווך שבין צביעה לניקיון. הטיפול הזה מיועד לרכבים שמצב הצבע שלהם טוב יחסית ואינם זקוקים לצביעה מוחלטת של הרכב. עם זאת, השנים עושות את שלהן וגם ברכבים כאלו המראה של הצבע בדרך כלל לא יחמיא לרכב. במהלך הטיפול אנחנו מטפלים בשריטות שיש ברכב, ודואגים לחדש את המראה של הצבע כך שהוא ייראה חדש יותר.

צביעת רכב לפני מכירה

עוד מקרה שבו כדאי לכם לבצע צביעה לרכב זה כאשר אתם מעוניינים להציע את הרכב שלכם למכירה. הצבע אמנם לא משפיע כהוא זה על איכות הנסיעה, אולם לרושם ראשוני ישנה השפעה שאין לנו שליטה עליה. לקוח שירצה לקנות את הרכב שלכם ייתקל קודם כל בצבע שלו, ולא הייתם רוצים שדווקא הצבע הוא זה שיהרוס לכם אפשרות לקנייה של הרכב.

במבט ראשון אתם עלולים אולי לחשוב שמדובר על הוצאה מיותרת, כיון שאתם הולכים למכור את הרכב, אולם רכב שנראה טוב הוא רכב שניתן לדרוש עבורו מחיר גבוה יותר, וההשקעה הזו בהחלט יכולה להחזיר את עצמה.

חידוש צבע לרכב מחיר

חידוש צבע לרכב מחיר

המחיר של חידוש צבע לרכב משתנה כמובן לפי גודל הרכב, סוג הצבע ומצב הצבע הנוכחי. טווח המחירים מתחיל מ4000 ₪ בערך, אולם הוא יכול להגיע גם ל20,000 ₪ ויותר. צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר קונקרטית עבור הרכב שלכם, כיון שטווח המחירים שעליו דברנו הוא כללי מאוד.

מרכז שירות בסגנון 2000

כפי שהספקתם להבין, צביעה של רכב היא מלאכה יחסית מורכבת, והיא משפיעה בצורה דרמטית על הנראות של הרכב שלכם. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לכם לבצע אותה במקום מקצועי שמחזיק באנשי מקצוע מתאימים וציוד איכותי עבור הצביעה. אנחנו במרכז שירות בסגנון 2000 – מוסך פחחות וצבע לרכב נעשה הכל כדי לתת לכם רכב שנראה כמו חדש, עם צבע שיחזיק מעמד גם הרבה אחרי שהצביעה תסתייים.

שאלות ותשובות:

אם הצבע של הרכב היה פגום עוד בעת הייצור שלו, ניתן בדרך כלל לקבל על כך זיכוי מיצרנית הרכב. מידי פעם מתפרסמים דגמי רכבים שבהם יש פגמי ייצור, ואז החברות שמייצרות את אותן רכבים בדרך כלל מאפשרות לבעלי הרכבים להגיע לצביעה מחודשת של הדגם.

חידוש צבע תלוי במספר גורמים. אנחנו יכולים לראות רכבים שגם אחרי מספר שנים הצבע שלהם עדיין עומד על תילו, אך לא כל רכב אכן מחזיק בצבעים בעלי עמידות כזו. שמירה נכונה על הצבעים תאריך את החיים שלהם, אולם בסופו של דבר מגיע זמן שבו כדאי לכם לבצע צביעה ולו כדי לחזק את הברק של הצבע. כאמור, צביעה כזו נחוצה במיוחד עבור מי שרוצים למכור את הרכב.

שינוי צבע של רכב קיים אפשרי אולם מדובר על פעולה יחסית מורכבת. בעוד שצביעה של הרכב בצבע הנוכחי שלו היא יותר חיזוק של הצבע מאשר צביעה מוחלטת, בצביעה של הרכב בצבע חדש אנחנו צריכים לוודא שלא נשאר זכר לצבע הקודם, דבר שהופך את הצביעה להיות קשה יותר. עם זאת, בהחלט מדובר על צעד אפשרי, ורק צריך למצוא מקום שיכול לעשות את זה.

בדרך כלל הבחירה של אנשים בצבע היא לפי הטעם האישי שלהם, אך עם זאת יש כמה דברים שכדאי לדעת. רכבים בצבע כהה מושכים חום בעצימות גבוהה יותר מאשר רכבים בהירים, אך מנגד, רכבים בהירים נוטים להתלכלך מהר יותר. בנוסף, רכב בעל צבע לא שגרתי יהיה קל יותר לזיהוי בחניונים גדולים מאשר רכב בצבע לבן או אפור.

לסיכום

הצבע של הרכב הוא משהו שאמנם לא משפיע על הנסיעה, אבל כל אחד מאיתנו אוהב לנסוע ברכב שנראה טוב. בנוסף, לצבע של הרכב ישנה השפעה על המחיר של הרכב, לאור העובדה שהדבר הראשון שרואים ברכב שלכם זה את מצב הצבע שלו. אם אתם רואים שהצבע של הרכב שלכם דהה או שיש בו שריטות רבות, ההמלצה שלנו היא לפנות למרכז שירות בסגנון 2000 כדי לצבוע אותו.

שירותים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×