דיטיילינג לרכב
תוכן עניינים

דיטיילינג לרכב

מלבד הבית, הרכב הפרטי הוא הדבר שהכי חשוב לנו שיראה טוב. מלבד שעות הנסיעה הרבות שאנחנו מבלים בו, הרב למעשה מבטא במידה רבה גם את מי שאנחנו, ולא היינו רוצים שאחרי כמה שנות נסיעה הרכב שלנו יראה כמו גרוטאה. ניקוי של הרכב הוא כמובן דבר שצריך להקפיד לעשות אחת לזמן מה, אולם כדי להחזיר לרכב שלכם את המראה החדש לא די בניקוי רגיל.

מה זה דיטיילינג לרכב?

דיטיליינג הוא מושג שמבטא ירידה לפרטים, וזה בדיוק מה שמרכז שירות בסגנון 2000 יעשו לרכב שלכם. מדובר על טיפול מקיף שאפשר אולי להסתכל עליו בתור ניקיון משודרג, אבל למעשה הוא הרבה יותר מזה. במהלך הטיפול אנחנו עוברים על כל פרט ברכב שלכם, ודואגים לא רק לנקות אותו מהלכלוך שיש עליו, אלא גם לחדש את המראה שלו ככה שהוא יראה כאילו הרגע הוא יצא מהחברה.

מדובר על טיפול שגם מבחינת הזמן וגם מבחינת המחיר שונה מאשר ניקוי רגיל של רכב, אולם התוצאה שלו גם היא שונה בתכלית. בניגוד לניקוי שאותו כדאי לעשות אחת לחודש או חודשיים, פה מדובר על טיפול מקיף לרכב שעושים אותו אחת לשנה או יותר. ברגע שאתם לא מרוצים מהמראה של הרכב שלכם, זה הזמן לקחת אותו לדיטיילינג לרכב.

ציפוי ננו

למה לא ניקוי רגיל

כאמור, אנחנו לא מזלזלים בחשיבות של ניקוי הרכב באופן קבוע, אולם צריך לזכור שבסופו של דבר ניקוי רק עוזר לכם להסיר את שכבת הלכלוך החיצונית שיש ברכב. ניקוי לא מטפל בשריטות שיש על הרכב, בפגמים שונים בריפוד ועוד ליקויים מהסוג הזה. בנוסף, למרבה הצער מכוני ניקוי רכבים לא פעם מנקים רק את מה שנראה לעין במבט ראשוני, ומזניחים חלקים אחרים ברכב.

לוח המכוונים, הג'נטים, החלקים התחתונים של הריפוד הם חלק מאותם מקומות שלא תמיד זוכים לטיפול הולם במהלך ניקוי רגיל של הרכב. לעומת זאת, בדיטיילינג לרכב כל אותם חלקים מקבלים טיפול בפני עצמם, מתוך הבנה שהם חלק אינטגרלי מהחידוש של מראה הרכב.

ציפוי ננו

אחד האתגרים הכי גדולים בשמירה על המראה של הרכב נוגע לצבע שלו. הצבעים של הרכבים עלולים להתקלף לאחר זמן מה עקב פגעי מזג אוויר. בנוסף, שריטות שנובעות מהתנגשות בעצמים שונים גם הן פוגמות בצבע בצורה שמכערת את הרכב. המטרה של ציפוי ננו היא לא רק לחדש את הצבע הקיים ברכב, אלא גם לייצר שכבת הגנה שתשמור על המראה הזה למשך שנים רבות.

ציפוי ננו עמיד יותר בפני שריטות ופגעי מזג אוויר מאשר הצבע הרגיל של הרכב, כך שגם אם הצבע של הרכב שלכם במצב טוב, כדאי לכם לשים עליו את הציפוי הזה שרק ישמור על הצבע בצורה טובה יותר.

צביעת קליפרים

קליפר לרכב הוא חלק שאנחנו מכירים בעיקר בגלל שתקלה בו עלולה לגרום להפרעה במערכת הבלימה של הרכב. הקליפר הוא זה שאחראי ללחוץ את הדיסק כאשר אנחנו רוצים לעצור את הרכב. עם זאת, בשל החשיבות הרבה שלו הוא חלק שבולט גם לעין, מה שאומר שפגם בצבע של הקליפר הוא דבר שנראה מבחוץ. חלק מהטיפול אצלנו כולל גם צביעה של הקליפרים למראה חדש ומרענן.

צביעת קליפרים

פוליש ווקס

פוליש ווקס הוא טיפול שמיועד לחלק החיצוני של הרכב. המטרה של הטיפול היא ניקוי עמוק יותר של הצבע וכמובן טיפול בשריטות. את הפוליש אנחנו מכירים לא רק מתחום הרכב, אולם בתחום הרכב הוא זוכה לפופולריות רבה בשל העובדה שהוא מאפשר לכם עם יחסית מעט מאמץ לשדרג בצורה משמעותית את המראה החיצוני של הרכב.

חידוש וצביעת ג'נטים

הגלגלים של הרכב הם החלק היחיד שבא במגע עם הכביש, וזו הסיבה שהם כנראה המקום שצובר הכי הרבה לכלוך ברכב. דווקא בגלל זה חשוב מאוד להשקיע בניקיון שלהם. גם אם בשטיפת הרכבים שלכם מנקים לכם את הג'נטים, קשה להאמין שהניקיון הזה מצליח להחזיר להם את המראה שצריך להיות להם. ניקיון של ג'נטים דורש מאמץ לא מבוטל, ורק בטיפול דיטיילינג יסודי ניתן לעשות אותו.

במהלך הטיפול הצמיגים שלכם יפורקו מהג'נט, והג'נט עצמו ינוקה עם חומרים שלא יפגעו בחומר ממנו הוא עשוי. במידת הצורך גם נוכל לצבוע לכם את הג'נט בצבע שיהיה עמיד יותר בפני לכלוך או שריטות, מה שיגרום לו להמשיך להיראות טוב גם הרבה אחרי הטיפול.

שמירה על הדיטיילינג  – ציפוי PPF

אם אתם רוצים לשמור על התוצאות של הטיפול לאורך הזמן, אתם חייבים להכיר את ציפוי הPPF שמיועד לשמירה על הנראות. מדובר על שכבה דקיקה של חומר שתשמור על המראה של צבע הרכב. השכבה הזו מגנה מפני פגעי מזג האוויר ושריטות ומעניקה לרכב מראה יוקרתי לאורך זמן.

דיטיילינג לפני מכירת רכב

אחד הזמנים שבהם היינו ממליצים לכם לבצע דיטיילינג הוא לפני מכירה של הרכב. על אף שבמהלך הטיפול הזה לא נעשה שינוי במערכות הפנימיות של הרכב, חשוב להבין שלנראות ישנה השפעה מכרעת על המחיר שאותו תוכלו לדרוש על הרכב.

לקוח שמגיע לראות את הרכב שלכם, רואה קודם כל איך הרכב נראה, ולרושם הראשוני תהיה השפעה מכרעת על ההתלבטות שלו האם לקנות את הרכב. בנוסף, רכב שנראה טוב הוא רכב שתוכלו לדרוש עליו מחיר גבוה יותר, כיון שהדבר מצביע על כך שהרכב היה שמור היטב. אז גם אם זה יעלה לכם קצת כסף, ההוצאה על הדיטיילינג בהחלט תחזור אליכם בעת המכירה.

דיטיילינג לרכב

על מה חשוב להקפיד

כאשר מבצעים דיטיילינג לרכב יש שני דברים שחשוב להקפיד עליהם. הראשון הוא כמובן עבודה מקצועית. דיטיילינג איכותי דורש הרבה מאוד ידע מקצועי, וכל אחד מהטיפולים שעליהם קראתם כאן הוא טיפול מורכב בפני עצמו. כמובן, ניתן לקבל כל טיפול בנפרד, ואין חובה לבצע את כל הטיפולים יחד, הכל תלוי במצב של הרכב שלכם ובמה הדברים שחשובים לכם.

עם זאת, לאור העובדה שהטיפול הזה יורד לפרטים הכי רגישים ברכב שלכם, חשוב לבצע אותו בצורה זהירה כדי לא להגיע למצב שבו נגרמים נזקים לרכב, או מתבצעים בו שינויים שלא הייתם רוצים לראות. לאור זאת, חשוב לבדוק היטב מה המקום שבו אתם הולכים לבצע דיטיילינג.

מרכז שירות בסגנון 2000 – דיטיילינג לרכב בתל אביב

כפי שהבנתם, דיטיילינג לרכב הוא לא משהו שאפשר לעשות בכל מקום. מדובר על סדרה של טיפולים מורכבים שכולם יחד יכולים להפוך את הרכב שלכם ליפה יותר. חשוב לבחור במכון מקצועי שמחזיק באנשי מקצוע מתאימים וציוד איכותי שיעזור לכם לצאת מהטיפול עם רכב יפה יותר. אז אם אתם צריכים דיטיילינג לרכב בתל אביב המרכז שלנו הוא בדיוק המקום שאליו כדאי שתגיעו – צרו קשר.

כאמור, דיטיילינג מורכב ממספר טיפולים, כך שבהחלט ניתן לבצע אותו בצורה מדורגת. מבחינה כלכלית, יש מי שמעדיפים לפרוס את הנטל של ביצוע הטיפול ולבצע אותו בשלבים. אם התקציב שלכם לא גבוה, זה בהחלט האופציה העדיפה. מנגד, זה אומר שהרכב שלכם יהיה מושבת בס הכל ליותר זמן, כך שצביעה בבת אחת תאפשר לכם לקבל את הרכב מהר יותר.

כפי שהבנתם, הרכב שלכם יוכל להמשיך לנסוע גם אם לא ביצעתם לו דיטיילינג. מדובר על טיפול שנוגע בעיקר לחלק החיצוני של הרכב, ובניגוד לטיפולים אחרים הוא לא חובה. עם זאת, הנראות החיצונית של הרכב היא דבר חשוב כפי שהבנתם, וסביר להניח שאחרי כמה שנים הרכב שלכם בהחלט יהיה זקוק לטיפול כזה. אז אולי דיטיילינג הוא לא חובה, אבל הוא בהחלט מומלץ.

שמירה על התוצאות של הדיטיילינג צריכה להיות בעיקר מניעת החשיפה של הרכב לשמש. מכל הדברים שפוגעים ברכב שלכם, השמש היא כנראה הגורם המרכזי. הדבר הטוב ביותר הוא להחנות את הרכב במקום מקורה, אך גם אם זה לא מתאפשר לכם, נסו לפחות לכסות את החלונות שלו כדי לצמצם את חדירת השמש מבעד אליהם.

התשובה לשאלה הזו מורכבת ממספר גורמים, כאשר הכל תלוי בהיקף הטיפול שאותו אתם לקוחים. בדרך ככלל חידוש הצבע כולל פוליש ווקס ייקח בין יום אחד לשלושה ימים, ושאר הטיפולים לא אמורים לקחת יותר מיומיים. חלק מהטיפולים יכולים להיעשות במקביל, כך שבממוצע אחרי 4 ימי עבודה הרכב שלכם יהיה מוכן, ולפעמים גם פחות מכך. גם למצב של הרכב יש השלכה על זה.

לסיכום

בעוד שניקוי לרכב יכול לעזור לנו להתמודד רק עם לכלוך חיצוני ברמה נמוכה, דיטיילינג לרכב נועד למצבים שבהם היינו רוצים לשנות את המראה של הרכב בצורה יסודית יותר, ולהחזיר את המצב לקדמותו. חלק מהטיפולים שכלולים בדיטיילינג הם חידוש של הנראות, אך ישנם גם טיפולים שנועדו לשמור על המראה של הרכב שלכם בעתיד. חשוב לזכור לבחור מקום מתאים לביצוע דיטיילינג לרכב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
שירותים נוספים:

ביקורות של הלקוחות המרוצים שלנו

עודד רפסעודד רפס
10:50 04 Oct 23
שירות עשר הייתי פעמיים במוסך הזה והפעם הרגשתי משהוא מיוחד תודה למתן אורי וציפיולכל מי עבד
yaki133yaki133
11:22 03 Oct 23
קרן יוספיקרן יוספי
11:21 03 Oct 23
אלופי על עם שירות אדיב ואמין. לאורך כל תיקון הרכב תיקשרו, שיקפו, הביאו רכב חלופי ומהמם. ממליצה בחום.
Eliel AzulayEliel Azulay
10:30 02 Oct 23
חבורה של מקצוענים, מתחיל משירות מצויין וממשיך לעבודה ברמה גבוה.תודה מיוחדת לעזרא מנהל המוסך על המסירות והמקצועיות!תודה נוספת למתן ואורי על הסבלנות והטיפול האישי! ממליץ מכל הלב.
Veronika NikaVeronika Nika
14:14 29 Sep 23
מומלץ !שירות מדהים! ויחס אישי !מקצוענים !תמיד זמינים ומעדכנים בהכל !נעשתה עבודה מדהימה עם הרכבתודה מיוחדת לאורי שליבא בתהליך !
adina zvulunovadina zvulunov
19:30 23 Aug 23
שירות מקצועי ביותר!קיבלתי את הרכב כמו חדש אחרי תאונה כואבת מאוד אחרי ניקוי ופוליש.רוצה לשבח במיוחד את אורי שהיה זמין לכל שאלה ודאג באופן אישי להחזיר לי את הרכב עד הבית גם לאחר שעות העבודה!
מירב שלומירב שלו
12:21 31 Jul 23
פשוט רק לשבח אתכם,את כולכם,ללא הפסקה .מקצוענות ושירות ברמה .הגבוהה ביותר שהכרתי.אורי אתה מלך!!!כל מה שביקשתי-נעשה.
ברצוני להודות למשפחת המוסכים בסגנון ה2000 על התיקון המהיר והמקצועי .על שירות וליווי מהתחלה ועד הסוף,מענה לכל שאלה ושאלה בשעות לא שעות וכמובן הכל בנימוס וחיוביות וכל בעיה שהייתה לי תמיד קיבלתי מענה לכל שאלה וייחס אדיב .עם זה ברגע שהגיעו למשוך ממני את הרכב לתיקון והבאת רכב חליפי ואם זה החזרת הרכב שלי לאחר תיקון כמו שהתחייבו בזמן של שבוע ימים .ברצוני להודות ולשבח על ההיחס המדהים והשירות מספר אחד של הבחור שייצר איתי קשר לאחר התאונה ולאור כך ביצעתי את תיקון הרכב אצלכם.אורי נתן לי הרגשה נעימה מההתחלה ובכל ליווי התהליך ועד סופו .אורי בעל נתינת שירות וחווית לקוח שלא נתקלתי בכזאת התנהלות של בן אדם שעונה בכל שעה ובכל שאלה ולא משנה כמה פעמים תמיד היה שם עבורי וניסע ודאג לי שיהיה לי שקט ושאין לי מה לדאוג ושהכל יהיה בסדר .הרגיע וגם דאג לכל הדברים מסביב ואמר לי תן לי לדאוג לך .אני ממליץ מאוד על השירות של בסגנון ה 2000 ואם אתם מדברים עם אורי תגידו לו שאני הפנתי אותכם אליואני בטוח שלא תצטערו
itzik asefawitzik asefaw
11:24 02 Jul 23
חברים מי שקורא את זה אני מאוד ממליץ לו לקחת את הרכב למוסך ושירות בסגנון 2000,אני חייל ועשיתי תאונה עם רכב של רכב הלכתי למוסך בבית רצו לקחת לי 6000 שקל הסברתי להם שאני חייל והכול ושאין לי מאיפה להבין סכום כזה ולא כל כך עזרו לי, העליתי פוסט לפייסבוק וניב ממש תוך כמה דקות אמר לי בוא באהבה אני אעשה לך את זה בחינם הגעתי אליו השירות היה מושלם הגישו לי אספרסו בקבלה, תוך יומיים הרכב היה מוכן,אז לכל מי שמתלבט אין פה בכלל שאלה תגיעו לשם לתקן את הרכבים שלכם.
Tzvi ShalevTzvi Shalev
20:23 02 Apr 23
מרכז שירות בסגנון 2000מהרגע הראשון שהגעתי למוסך עם הרכב (מרצדס)אחרי תאונה ועד למסירת הרכב מתוקן .גאה להגיד ששמח שבחרתי בכם.. קיבלתי שירות בסטנדרטים גבוהים ממה שפגשתי עד היום בארץ .. תודה על הליווי בתהליך, השירות ,האדיבות והמקצועיות .
js_loader

שירותים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

×