אודות מרכז שירות בסגנון 2000

מרכז שירות בסגנון 2000 הוקם בשנת 1997 ומתמחה בפחחות וצבע לרכב. את המרכז הקים פיני פרידמן, בעל תעודת אומן והסמכות בתחום, וניסיון של עשרות שנים בפחחות וצבע. המרכז הנו משפחתי, ומנוהל גם על ידי בנו של פיני – ניב פרידמן, המנהל את המרכז על אותם ערכים ישנים וטובים שהוטמעו בו מיום הקמתו.

אנו מתמחים בתיקון תאונות, פחחות וצבע לכל סוגי הרכבים, ורכבי יוקרה בפרט. בנוסף, למרכז מחלקת דיטיילינג המבצעת פוליש וקס, צביעת קליפרים, חידוש וצביעת ג'נטים, ציפוי ננו וציפויי PPF. צוות המרכז עוטף כל לקוח במעטפת שלמה של פתרונות ייחודיים, בשילוב טכניקות מסורתיות וטכנולוגיות חדשות. ​

מרכז שירות בסגנון 2000
מוסך פחחות וצבע

מוסך פחחות וצבע

צוות המרכז מונה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום, בהם פחחים, נהגים, מסלקי תביעות ואנשי שירות המעניקים שירות אנושי ואישי.

מטרת הצוות להחזיר את הרכב למצבו הקודם, בדגש על רמת גימור גבוהה מהסטנדרט. למרכז שירות ייחודי של שינוע הרכב מכל חלקי הארץ, כולל קבלת רכב חלופי. לאורך כל הדרך הצוות שומר על רמת שירות גבוהה, לצד שקיפות מלאה מול הלקוח ועדכון בכל שלב ושלב מרגע קבלת הרכב ועד לתום הטיפול.

כדי להבטיח ללקוחות רמת תיקון מקצועית. מרכז שירות בסגנון 2000 עובד מול כל חברות הביטוח ומעניק תנאי הסדר נוחים ללקוחות. לרשותכם מחלקת תביעות מקצועית, דרכה ניתן להתעדכן במצב התביעות ולקבל שירות, וזאת לצד קבלת ייעוץ משפטי מעו"ד ללא עלות.

הנהלת מרכז השירות

ניב פרידמן

בעלים ומנכ"ל משותף

פנחס פרידמן

בעלים ומנכ"ל משותף

מעטפת שלמה של פתרונות

נגן וידאו

הצרפו לסיור 360° במרכז השירות

נגן וידאו

צרו איתנו קשר

השירותים שלנו, הסגנון שלך

כי לקוחות מרוצים זה הסגנון שלנו

×